Arceus będzie miał zupełnie nowy wariant Voltorba

Drewniana piłka z oczami odpoczywającymi na polu trawy.

zrzut ekranu: Firma Pokemon

Dzisiaj The Pokémon Company ujawniło kolejny ekskluzywny wariant dla nadchodzącego regionu Legendy Pokemonów: Arceus W Hisuian Voltorb dotyczy to jednej ze 151 gier.

Voltorp Wprowadzony w pierwszej generacji serii Pokémon jako idealnie okrągłe dwukolorowe stworzenia, które były podatne na poślizg trenerów, myląc je z Poké Balls. z Legendy Pokemonów: Arceus Skupiając się na odległej przeszłości serii, sensowne jest tylko to, że Voltorb z tamtych czasów pasuje do drewnianych narzędzi do przechwytywania Pokémonów, których niektórzy wcześni trenerzy używali podczas pakowania pierwszego na świecie Pokédexa w regionie Hisui.

Oto, co to jest plik urzędnik Legendy Pokemonów: Arceus stronie internetowej Musi powiedzieć o naszym nowym małym towarzyszu:

Ten tajemniczy pokemon ma lśniące kuliste ciało. Wygląda bardzo podobnie do Poké Balls z regionu Hisui, z podobną do drewna strukturą powierzchni ciała i otworem w czubku głowy.

Wydawało się, że w hisuyjskim Voltorbie jest mnóstwo nasion. Czasami nasiona te są wyrzucane z dziury w ich głowie. Nikt jednak nie wie dokładnie, jak jest w ciele Pokemona, bo w dziurze jest ciemno. Nie można niczego zobaczyć, nawet patrząc do dziury.

I wyraźnie, Hisuańskie Voltorby mogą być tak samo irytujące jak ich zwykłe odpowiedniki:

Ten Pokemon jest zawsze w świetnym humorze i ma przyjazną osobowość. Jednak podekscytowany raz wyładowuje zmagazynowaną energię elektryczną z dziury w głowie, więc często szokuje ludzi i Pokemony w jego pobliżu. Nawet najmniejsza prowokacja może doprowadzić do takiego wyładowania, więc w ludzkich osadach Voltorb z Hisu jest uciążliwy. Opowieści o ludziach blokujących właz na głowie Hesoyian Voltorp i wyrzucających go z osad nie są rzadkością.

Legendy Pokemonów: Arceus wyświetli się również warianty hisuskie Growlithe, Braviary, Zorua, Zoroark również Zupełnie nowy pokemon takich jak Wyrdeer, Basculegion i Kleavor (które wyewoluowały odpowiednio z Stantlera, Basculina i Scythera). Gra ma obecnie ukazać się 28 stycznia 2022 roku na konsoli Nintendo Switch.

READ  Obserwowanie gwiazd z kanapy: ten „inteligentny teleskop” będzie bezpośrednio udostępniać zdjęcia astrofotograficzne w telefonie

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *