Aplikacja Microsoft Copilot jest teraz dostępna na iPhone'a; Chatbot AI może generować tekst i obrazy

Aplikacja Microsoft Copilot jest teraz dostępna na iPhone'a;  Chatbot AI może generować tekst i obrazy

Po tym, jak OpenAI uruchomiło ChatGPT na Androidzie i iOS, Microsoft poszedł w jego ślady. Zaledwie kilka dni po uruchomieniu aplikacji na Androida, Microsoft Copilot, chatbot firmy zintegrowany z wyszukiwarką Bing, jest już dostępny także na iPhone'a. Aplikacja została również zoptymalizowana dla iPada i jest dostępna dla iPadOS. Aplikacja, w przeciwieństwie do swojego awatara internetowego, jest samodzielnym chatbotem AI, który może odpowiadać na pytania w formacie tekstowym i obrazowym. Korzystanie z aplikacji jest bezpłatne.

Dostęp do aplikacji Microsoft Copilot można uzyskać w systemie iOS Tutaj. Co ciekawe, podczas gdy ChatGPT zapewnia dostęp tylko do GPT 3.5 na darmowym koncie, Microsoft umożliwia dostęp do GPT 4 za pośrednictwem aplikacji Copilot. Na stronie informacyjnej aplikacji napisano: „Copilot to wiodący asystent konwersacyjny firmy Microsoft oparty na najnowszych modelach OpenAI, GPT-4 i DALL E 3. Te zaawansowane technologie sztucznej inteligencji zapewniają szybkie, złożone i dokładne odpowiedzi, a także możliwość twórz wspaniałe obrazy na podstawie opisów tekstowych.” Proste.

Microsoft Copilot jest dostępny dla iPhone'a

Co dokładnie może zrobić chatbot oparty na sztucznej inteligencji? Jeśli w tym roku korzystałeś z dowolnego chatbota AI, niezależnie od tego, czy jest to ChatGPT, Google Bard, czy Grok AI, Microsoft Copilot może zrobić to wszystko. Może tworzyć e-maile, komponować historie lub skrypty, podsumowywać złożone teksty, tłumaczyć teksty z jednego języka na inny, tworzyć niestandardowe ścieżki, pisać CV do pracy i wiele więcej. Odbywa się to wyłącznie za pomocą funkcji tekstowej w aplikacji.

Przeczytaj także: Szukasz smartfona? Aby sprawdzić wyszukiwarkę telefonu komórkowego

Obsługiwany przez DALL E 3, Copilot może tworzyć obrazy z prostych podpowiedzi tekstowych i ożywiać Twoje koncepcje w szerokiej gamie stylów. Aplikacja może organizować treści w mediach społecznościowych, opracowywać szablony marek, tworzyć projekty logo, tworzyć niestandardowe tła, tworzyć i aktualizować portfolio, tworzyć ilustracje do książek i nie tylko.

READ  Nowy wyciek Apple ujawnia ostrzeżenie o aktualizacji iPhone'a 15

Aplikacja na iPhone'a ma rozmiar 212 MB i do działania na urządzeniu wymaga systemu iOS 15 lub nowszego. Aby uzyskać dostęp do pełnej funkcjonalności aplikacji Microsoft Copilot, potrzebujesz konta Microsoft.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *