Odtąd Microsoft będzie postrzegał użytkowników Nintendo jako „część społeczności Xbox”.

Odtąd Microsoft będzie postrzegał użytkowników Nintendo jako „część społeczności Xbox”.
Obraz: Życie Nintendo

Dyrektor generalny Microsoft Gaming, Phil Spencer, był zajęty promowaniem niedawnego przejęcia Activision Blizzard przez giganta technologicznego i w związku z tym rozmawiał z japońskim sklepem internetowym Famitsu O tym, jak w przyszłości współpracować z innymi platformami.

Jeśli chodzi o przyszłość konsoli Xbox, Phil i zespół chcą myśleć o członkach Nintendo i PlayStation jako o członkach społeczności graczy w Microsoft. Oto przybliżone tłumaczenie:

„Tak jak myślimy o ROG Ally i Steam Deck jako o członkach społeczności Xbox, tak też musimy myśleć o wielu użytkownikach Nintendo Switch i PlayStation jako o członkach społeczności Xbox w przyszłości.

„Podobnie uważamy, że ważne jest, aby wszyscy, którzy nadal grają w gry na konsolę Xbox, w tym ci, którzy korzystają z usługi Game Pass na PC, czuli się równi w społeczeństwie. Jest wiele pracy do wykonania”.

Phil niedawno wygłosił podobne uwagi, odnosząc się do graczy na innych platformach będących częścią „Call of Duty Nation” Microsoftu. Wspomniał również, że chce, aby wszystkie platformy były ze sobą spójne, jeśli chodzi o dostarczanie zawartości, nie blokując DLC i zapewniając jak największą dostępność gier.

READ  Samsung Galaxy F23 5G startuje dzisiaj w Indiach, oto jak oglądać na żywo

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *