Andre Lima otrzymuje od Dany White dodatkowy tatuaż o wartości 25 000 dolarów po dziwacznym zwycięstwie na UFC Vegas 89

Andre Lima otrzymuje od Dany White dodatkowy tatuaż o wartości 25 000 dolarów po dziwacznym zwycięstwie na UFC Vegas 89

Las Vegas to miejsce, w którym podejmuje się pochopne decyzje, a Andre Lima wykorzystał Sin City do zrobienia sobie tatuażu na pamiątkę swojego statusu pierwszego zawodnika UFC, któremu zapłacono za ugryzienie w oktagonie.

UFC Vegas 89 jeszcze się nie skończyło, gdy Lima odwiedził lokalne studio tatuażu i zaopatrzył się w świeży atrament, co zostało podkreślone przez ślad po ugryzieniu zadany mu przez jego przeciwnika, Igora Severino, w jednym z najdziwniejszych zakończeń walki UFC w historii.

Dyrektor generalny UFC, Dana White, był pod wrażeniem posunięcia Limy i po obiecaniu zawodnikowi nagrody za jego kłopoty, podwoił kwotę z 25 000 do 50 000 dolarów za zupełnie nowy poziom premii dla oktagonu: „Mam trochę”.

Spójrz na tatuaż Limy.

Lima została zwycięzcą przez dyskwalifikację po tym, jak sędziowie dokładnie przyjrzeli się jego ramieniu, eliminując wszelkie pytania dotyczące tego, czy Severino ugryzł go w klinczu podczas pierwszej rundy.

Severino początkowo zaprzeczył, że ugryzł Limę, zanim dowody wizualne pokazały inaczej. Dyrektor generalny UFC, Dana White, potwierdził później, że Severino zostanie zwolniony z UFC. Dyrektor UFC wskazał również, że Severino może zostać ukarany przez Komisję Sportową Nevady, która nadzorowała galę UFC APEX w Las Vegas.

Lima, który w sobotę odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w UFC, miał znacznie lepszy wieczór w Las Vegas. Wyszedł z trwałym wspomnieniem burzliwej nocy.

READ  Jets musi zdecydować o przyszłości Marka Scheifele przed kluczowymi sezonami poza sezonem

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *