Amazon Echo Show 8 na rok 2023 powraca w rekordowo niskiej cenie 90 dolarów

Amazon Echo Show 8 na rok 2023 powraca w rekordowo niskiej cenie 90 dolarów

Amazon zaktualizował swój system Został wprowadzony pod koniec ubiegłego roku, aby nadać mu bardziej elegancki wygląd i szybszą reakcję Alexy, a teraz możesz go kupić za najniższą cenę, jaką widzieliśmy. Trzecia generacja, 2023 Echo Show 8, jest przeceniona w Amazon o 40 procent, co obniża ją do zaledwie 90 dolarów. Zwykle kosztuje 150 dolarów. Ekran jest dostępny w dwóch kolorach: grafitowym i lodowcowym, a rabat dotyczy obu.

Amazonka

the Wprowadziło ulepszenia wewnątrz i na zewnątrz gadżetu inteligentnego domu. Posiada dźwięk przestrzenny z kalibracją pomieszczenia, który powinien zapewnić znacznie pełniejszy dźwięk niż były w stanie osiągnąć poprzednie modele. Ulepszenia obejmują rozmowy wideo, które korzystają z czystego dźwięku i 13-megapikselowego aparatu.

Amazon zadebiutował wraz z 2023 Echo Show 8 nową funkcją Adaptive Content, która zmienia to, co pojawia się na ekranie w zależności od tego, gdzie jesteś w pokoju. Jeśli stoisz dalej, wyświetli łatwe do zrozumienia informacje dużą czcionką, takie jak pogoda lub nagłówki wiadomości. W miarę zbliżania się widok zostanie przełączony na bardziej szczegółowy. Może także wyświetlać spersonalizowane treści każdemu zarejestrowanemu przy użyciu identyfikatora wizualnego, pokazując ulubione listy odtwarzania i inną zawartość.

Echo Show 8 oferuje także o 40 procent szybszy czas reakcji Alexy dzięki ulepszonemu procesorowi. Dla kupujących dbających o prywatność dostępna jest fizyczna migawka aparatu sterowana suwakiem na górze urządzenia, dzięki czemu masz pewność, że on nie patrzy. Jest też przycisk do wyłączenia mikrofonu i kamery.

On podąża @EngadgetDeals Na Twitterze i Zapisz się na newsletter Engadget Deals Aby uzyskać najnowsze oferty technologiczne i wskazówki dotyczące zakupów.

READ  Atlus ogłosił Soul Hackers 2 na PS5, PS4, Xbox i PC. Data premiery i nie tylko

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *