Alex Garland twierdzi, że skończył z reżyserowaniem na „możliwą do przewidzenia przyszłość”

Alex Garland twierdzi, że skończył z reżyserowaniem na „możliwą do przewidzenia przyszłość”

Dziwnie jest pokazać, że nie interesuje Cię branża filmowa, promując swój kolejny film. Ale właśnie o to chodzi Wojna domowa Reżyser Alex Garland właśnie to robi i dodaje, że być może w ogóle skończy reżyserię.

Mówić do StróżAlex Garland wyglądał na zmęczonego i nieufnego w pracy i na koniec powiedział: „Nie planuję ponownie reżyserować w najbliższej przyszłości”. Dał nawet do zrozumienia, że ​​w ogóle stracił miłość do kręcenia filmów. Jednym z powodów może być brak komunikacji, zamiast wyruszać w trasę koncertową promującą film, zamiast prowadzić bardziej intelektualne rozmowy na ten temat. Jak powiedział reporterowi „Właściwie kocham kino, ale kręcenie filmów nie istnieje w próżni. Istnieje w życiu i także w szerszym kontekście. Muszę reagować w taki sposób, aby – bez bycia niegrzecznym – [by engaging in such a manner]„.

Alex Garland powiedział również, że inne aspekty branży związane z zaufaniem nie pozwalają mu zasnąć. Jedna obawa polega na tym, że będzie musiał spróbować przekonać obsadę, że wszystko, co powie na niebieskim ekranie za nimi, w rzeczywistości pojawi się na dużym ekranie, mówiąc: „Presja nie wynika z pieniędzy, lecz z faktu, że prosisz ludzi, aby zaufali czemuś, co na pierwszy rzut oka nie wydaje się całkowicie godne zaufania. Inny pochodzi ze znacznie poważniejszego miejsca i dodaje: „Alicja [Vikander] I Sonoyę [Mizuno] Ufają, że nagość będzie traktowana z troską i szacunkiem…[when] Kino raczej tego nie robi.

Mając zaledwie 53 lata i tylko cztery cechy (przynajmniej jeśli chodzi o reżyserię) na swoje nazwisko, wydaje się, że dla Alexa Garlanda jest jeszcze za wcześnie, aby wstrzymać tę pracę. Wydaje się jednak, że są to dla niego prawdziwe obawy nie tylko w odniesieniu do jego własnych grup, ale całej branży, zwłaszcza jeśli chodzi o wspomnianą wyżej kwestię dotyczącą nagości. Popularność koordynatorów ds. intymności w branży wzrosła pod koniec XXI wieku jako sposób na promowanie bezpieczeństwa i ograniczanie wykorzystywania na planach filmowych w przypadku scen o charakterze seksualnym. Można się jednak zastanawiać, jak szybko takie role zostaną wdrożone; A nawet gdyby były rygorystyczne, co tak naprawdę mógłbyś powiedzieć, aby całkowicie uspokoić aktora, zwłaszcza biorąc pod uwagę ilość haniebnych zachowań, które miały miejsce wcześniej?

READ  Obejrzyj zwiastun filmu „Ostatni pojedynek” Matta Damona i Bena Afflecka Epic Fridging Movie

Nie chcielibyśmy, aby Alex Garland odchodził wcześniej na emeryturę, zwłaszcza że jego filmy lubią Poprzednia maszyna Jego najnowsza praca wywołała wartościową dyskusję na temat naszego społeczeństwa. Hollywood z pewnością poniosłoby stratę, gdyby Garland odeszła.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *