5 międzynarodowych firm w Polsce, które warto znać

5 międzynarodowych firm w Polsce, które warto znać

Gospodarka Polski jest jedna Największy W Europie Środkowej I szybko dostosowuj się do technologii. Według Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Technologii i Rozwiązań IT Aby promować nowe możliwości biznesowe i utrzymać konkurencyjność gospodarki. Duży zasób umiejętności IT w Polsce sprawił, że kraj ten stał się lukratywnym kierunkiem dla wielu międzynarodowych firm. Oto kilka najważniejszych rzeczy, o których warto wiedzieć.

Najlepsze międzynarodowe firmy w Polsce, które warto znać

  • Samsara
  • Rozwiązania Motoroli
  • Cisco
  • Google
  • Capgemini

Najlepsze międzynarodowe firmy w Polsce

Samsara Firma obsługująca sztuczną inteligencję, obecna na całym świecie i posiadająca szerokie portfolio produktów. Chmura Connected Operations Cloud może wykorzystywać dane z urządzeń IoT na ujednoliconej platformie, zapewniając widoczność w czasie rzeczywistym, co pomaga klientom usprawnić przepływ pracy, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo i stabilność maszyn. Samsara to firma globalna z biurami w Warszawie i zdalnymi możliwościami.

Samsara jest zatrudniona | Wyświetl otwarte role

Poznaj także firmy międzynarodoweNajlepsze firmy technologiczne w Londynie

Rozwiązania Motoroli Zajmuje się opracowywaniem sprzętu i oprogramowania dla kluczowych produktów komunikacyjnych, z których wiele jest wykorzystywanych w egzekwowaniu prawa i technologiach informatycznych. Jej produkty obejmują radiotelefony, kamery ciała i oprogramowanie centrum dowodzenia, które zapewnia między innymi śledzenie lokalizacji.

Motorola Solutions zatrudnia | Wyświetl otwarte role

Cisco Zajmuje się tworzeniem sprzętu sieciowego i oprogramowania dla przedsiębiorstw. Firma jest najbardziej znana z wysokiej klasy routerów i przełączników, które pomagają firmom w pełni wykorzystać możliwości usług internetowych. Jeśli chodzi o oprogramowanie, Cisco tworzy platformę bezpieczeństwa i sieci, w szczególności platformę do wideokonferencji Webex.

Więcej informacji znajdziesz w konfiguracjiFirmy zajmujące się oprogramowaniem w Bangalore, które warto poznać

Google Jedna z największych firm technologicznych znana na całym świecie z wyszukiwarek. Niedawno firma wkroczyła do wyścigu AI z chatbotem Gemini. Integruje Gemini z Gmailem, Dokumentami i wyszukiwarką. W Polsce Google ma biura w Warszawie i Wrocławiu.

READ  Czy płace będą publiczne? Pracodawcy i podejrzani pracownicy

Capgemini to francuska firma informatyczna obecna w ponad 50 krajach. Jej usługi przynoszą korzyści niezliczonym branżom i obejmują hosting w chmurze dla przedsiębiorstw, cyberbezpieczeństwo i generatywną sztuczną inteligencję. Capgemini buduje swoją ofertę Zen AI, aby zaspokoić potrzeby każdego klienta i wykorzystuje swoje rozwiązanie w rozwoju oprogramowania.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *