28.03.2024 | Giełda nowojorska:EXR | komunikat prasowy

Miasto Salt Lake, 28 marca 2024 r /PRNewswire/ — Firma zajmująca się magazynowaniem dodatkowej przestrzeni („Spółka”) (NYSE: EXR) ogłosiła dzisiaj, że opublikuje wyniki finansowe za zakończone trzy miesiące 31 marca 2024 r NA wtorek, 30 kwietnia 2024 r Po zamknięciu rynku. Firma zorganizuje telekonferencję o godz 13:00 czasu wschodniego w środę1 maja 2024 r. w celu omówienia wyników finansowych. Gospodarzem rozmowy będzie dyrektor generalny Extra Space Storage, Joe Margolisa. To do niego dołączy Scotta Stubbsawiceprezes wykonawczy i dyrektor finansowy.

Dodatkowa przestrzeń do przechowywania.  Zasługujesz na dodatkową przestrzeń!  (PRNewsFoto/Extra Space Storage Inc.)

Podczas telekonferencji urzędnicy firmy dokonają przeglądu wyników operacyjnych, omówią ostatnie wydarzenia i przeprowadzą okres pytań i odpowiedzi. Okres pytań i odpowiedzi będzie ograniczony do zarejestrowanych analityków finansowych. Pozostali uczestnicy będą mogli jedynie słuchać.

Aby wziąć udział w telekonferencji:

Transmisja internetowa telekonferencji będzie dostępna w Internecie w zakładce Relacje Inwestorskie na stronie internetowej Spółki www.extraspace.com. Uczestnicy telefoniczni mogą uniknąć opóźnień w dołączeniu do połączenia konferencyjnego, dokonując wstępnej rejestracji połączenia, korzystając z poniższego linku w celu uzyskania prywatnego numeru telefonu i PIN-u: https://register.vevent.com/register/BI2a9f1400a8d044119e6707854d2128d9.

Telekonferencja będzie także dostępna na stronie internetowej spółki w zakładce Relacje Inwestorskie pod adresem: www.extraspace.com. Aby posłuchać transmisji na żywo, należy odwiedzić witrynę co najmniej 15 minut przed planowaną godziną rozpoczęcia w celu nagrania, pobrania i zainstalowania niezbędnego oprogramowania audio.

Odtwórz rozmowy grupowe:

Powtórka transmisji internetowej będzie dostępna na początku strony internetowej poświęconej relacjom inwestorskim dotyczącym dodatkowej pamięci masowej 1 maja 2024 r W 17:00 czasu wschodniegoi będą dostępne przez rok po ogłoszeniu zaproszenia.

Pełny tekst raportu o zarobkach i dane uzupełniające

Pełny tekst raportu o wynikach oraz dane dodatkowe będą dostępne na stronie internetowej spółki zajmującej się relacjami inwestorskimi natychmiast po opublikowaniu wyników w serwisach teleinformatycznych po zamknięciu giełdy w dniu wtorek, 30 kwietnia 2024 r.

Informacje o firmie Extra Space Storage Inc.

READ  W Point Nemo, najbardziej odległym miejscu na Ziemi, dzieją się dziwne rzeczy

Firma zajmująca się magazynowaniem dodatkowej przestrzeniJej siedziba mieści się w Miasto Salt Lakejest w pełni zintegrowanym, samodzielnie zarządzanym funduszem inwestycyjnym na rynku nieruchomości i członkiem indeksu S&P 500. 31 grudnia 2023 rSpółka jest właścicielem i/lub zarządza 3 714 obiektami typu self-storage, obejmującymi około 2,6 miliona jednostek i około 283,4 miliona stóp kwadratowych powierzchni magazynowej do wynajęcia, działających pod markami Extra Space, Life Storage i Storage Express. Firma oferuje klientom szeroką gamę dogodnie i bezpiecznie zlokalizowanych obiektów magazynowych na terenie całego kraju, w tym magazyny na łodzie, magazyny dla samochodów kempingowych i magazyny biznesowe. Jest największym operatorem obiektów typu self-storage w Zjednoczone państwo.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową www.extraspace.com

Sesja Wyświetl oryginalną zawartość do pobrania multimedialnego:https://www.prnewswire.com/news-releases/extra-space-storage-inc-anounces-date-of-earnings-release-and-conference-call-to-discuss-1st-quare-2024-results- 302103191.html

ŹRÓDŁO Extra Space Storage Inc.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *