13 rzeczy o polskim zawodniku MMA urodzonym w Peelsco-Piala – Conan Daily

13 rzeczy o polskim zawodniku MMA urodzonym w Peelsco-Piala – Conan Daily
Dane biograficzne

Mattus Camrod (© UFC)

Mattus Camrod Polski zapaśnik, klaun i mieszany artysta sztuk walki, którego bojowe imię Gracz. Startuje w dywizjach 5’10” oraz wagi piórkowej i lekkiej.

Jako zawodnik MMA Camrod startuje zawodowo od 2012 roku. Jest obrońcą mistrza zapaśniczego Andrzej Kozielski.

Comrod jest żonaty i ma dwójkę dzieci. Oto jeszcze 13 rzeczy o nim:

 1. Urodził się Peelsko-Piała, Polska Ale dorósł Gudova-Straj, Polska.
 2. W gimnazjum chodził do internatu Milix, Polska Tam trenował w zapasach freestyle. Na studiach studiował ratownictwo medyczne i wychowanie fizyczne.
 3. W 2011 przeniósł się Bośnia, Polska. W tym samym roku Cropping rozpoczął treningi w muay thai, brazylijskim jiu-jitsu, zapasach i boksie i zdobył złoto na Mistrzostwach Polski Open MMA w kategorii -73 kg w Teresinie w hrabstwie Sochakju.
 4. W 2012 roku pokonał trzech przeciwników Seria walk X (XFS) mianowicie Arbu Szamew Polski, Tomasz Maduszewski Polska i Tomasz Deek Słowacji. W tym samym roku zdobył złoto II Mistrzostwa Polski No-G W kategorii 74 kg dla pasów niebieskich Lubos, Polska i Złoto wygrał Mistrzostwa Europy Amatorów MMA W Bruksela, Belgia Kategoria -71 kg.
 5. W 2013 roku pokonał dwóch przeciwników opponent Konflikt Sztuki walki (KSW) To znaczy. Matthews „Barney” Svatsky Polska i Andre jest zwycięzcą Anglia. W tym samym roku zdobył złoto Mistrzostwa Polski w Crawlingu Złoto na Mistrzostwach Europy Amatorów MMA w Bośni w kategoriach -77kg i -70kg Budapeszt, Węgry Złoto na 3 miejscu Mistrzostwa Polski Klocek W dziale fioletowe paski na Luboniu.
 6. W 2014 roku został pokonany Jefferson „Shadow Demon Bloximus” George Wielka Brytania i Lucas „Sassa” Clewicki Polska w KSW i Tim „Super Człowiek” Newman W Walii Cage Warriors Fighting Championship (CWFC). W tym samym roku ponownie zdobył złoto na IV Mistrzostwach Polski No-G w kategorii fioletowych pasków w Lupo, Złoto Mistrzostwa Europy w Abu Dhabi Combat Club (ADCC) W kategorii 77 kg Sofia, Bułgaria.
 7. W 2015 roku został pokonany Rodrigo Cavaliro Korea Brazylia i Marif „Branha” Byrev Rosji w KSW. W tym samym roku zdobył złoto Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Naga W kategorii 79,5 kg Londyn, Anglia, Wielka Brytania I brąz w AMistrzostwa Europy DCC W kategorii 76,9 kg Turku, Finlandia.
 8. W 2016 roku pokonał i został mistrzem wagi lekkiej KSW Mansour „Afro-Samuraj” Burnou Francji i skutecznie obronił tytuł Renato „Besinho” Gomez Gabriel Brazylia. W tym samym roku zdobył złoto VI Mistrzostwa Polski bez G Złoto na XII Mistrzostwach Polski ADCC w kategorii 79,5 kg i 76,9 kg za fioletowe pasy na Lubosie.
 9. W 2017 roku walczył Park Normanów „Stormin” Dwukrotnie w KSW w Irlandii Północnej. Na pierwszym spotkaniu wygrał jednogłośną decyzją, w której skutecznie obronił tytuł mistrza wagi lekkiej KSW. Ich rewanż nie jest walką o tytuł, ponieważ Park nie tworzy wagi. To nie pasuje z powodu przypadkowego przekłucia oka.
 10. W 2018 roku z powodzeniem obronił tytuł mistrza wagi lekkiej KSWSW Greskurs „Suli” Sułakowski Polska i Kleber Koik Erbust Japonii w KSW. W tym samym roku zdobył srebro na Mistrzostwach Europy ADCC w kategorii 77 kg.
 11. W 2019 roku zdobył w Sofii złote mistrzostwo Europy ADCC w kategorii 77 kg. W tym samym roku nie miał profesjonalnych botów MMA.
 12. 11 lipca 2020 pokonał Barke’a po raz drugi w KSW, co nie było walką o tytuł, ponieważ północnoirlandzki zawodnik MMA nie przybrał na wadze. 29 sierpnia 2020 skutecznie obronił tytuł mistrza wagi lekkiej KSW. Marion „Złoty Chłopiec” Jiołkowski Polski w KSW. Kiedy był jego Ultimate Fighting Championship Zadebiutował w UFC Fight Night 180 na wyspie Yas w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich 17 października 2020 r., ale nie powiodło się. Ghuram „Gruziński Wiking” Guttetelodge Gruzji zaznaczył przegraną swojego pierwszego profesjonalnego MMA, a mecz został ogłoszony nocną walką.
 13. 10 kwietnia 2021 odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w UFC przez nokaut Scott Holdsman USA na UFC na ABC 2 w Las Vegas w stanie Nevada. Złożył 17 lipca 2021 r. Jeremy Stephens USA na „UFC na ESPN26” w Las Vegas.
READ  Gwyneth Paltrow funduje historyczny szyld na swoim żydowskim cmentarzu przodków w Polsce - The Forward

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *