Zwiastun Red Magic 7 zawiera mnóstwo uroczych kotków

TL; DR

  • Nowy zwiastun filmu Nubia Red Magic 7 zawiera mnóstwo uroczych kotków.
  • Możesz zobaczyć telefon kilka razy na filmie, ale pojawiają się one szybko, a potem znikają.
  • Kolejny gamingowy telefon marki powinien mieć pod maską Snapdragon 8 Gen 1.

Zajawki na smartfony nie są niczym nowym. Widzimy je cały czas z prawie każdej większej marki. Zwykle zawierają dramatyczną muzykę, cieniste zbliżenia różnych elementów sprzętu i modne hasła techniczne migające na ekranie.

Na szczęście najnowszy zwiastun Nubia Red Magic 7 zrywa z tą tradycją. Zamiast tego całego melodramatu mamy po prostu koty. Wiele kotów. Mnóstwo uroczych kotków biegało po prostu robiąc kocie rzeczy. Z pewnością jest to mniej pompatyczny sposób na drażnienie nowego produktu.

Zobacz też: Najlepsze telefony do gier

Film po raz pierwszy pojawił się na Weiboale dla Ciebie odzwierciedliliśmy to powyżej.

Oprócz wszystkich uroczych, puszystych kotów, możesz również zobaczyć kilka szybkich przebłysków Red Magic 7. Telefon do gier ma ładny fioletowy wariant, który wygląda elegancko i wyraźnie widać wyzwalacze powietrza z boku urządzenia . Jeśli nie mrugniesz, możesz nawet zobaczyć cały tył telefonu na końcu zwiastuna — ale na ekranie jest tylko przez sekundę lub dwie. Ten wariant jest czarny, więc wygląda na to, że telefon będzie miał co najmniej dwa warianty kolorystyczne.

Plotki sugerują, że Nubia Red Magic 7 może mieć pod maską chipset Snapdragon 8 Gen 1, co czyni go potężną maszyną do gier. Inne podobno specyfikacje obejmują 6,8-calowy wyświetlacz FHD+ OLED, do 16 GB pamięci RAM i do 512 GB pamięci wewnętrznej.

Możesz spodziewać się, że Red Magic 7 wyląduje w ciągu najbliższych kilku tygodni. Bądźcie czujni!

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top