Polacy zatrzymują Girat na stoku konferencyjnym | Wiadomości, sport, praca

Reporter Photo / Lowell Spencer Polska Abby Farber (1) szuka otwartego zawodnika, gdy jest broniony przez Gerarda Alison Durkin (10) w czwartek wieczorem.

Polska – Trenerzy generalnie nie lubią przegrywać meczów. Ale czasami te straty przyciągają dużą uwagę zespołu.

Polska drużyna koszykówki kobiet odrobiła w zeszłym tygodniu rozczarowującą porażkę z rywalkami z Striders, wygrywając solidne 63-52 z Girard Indians w Senior Knight. To zwycięstwo stawia Bulldogs na pierwszym miejscu w konferencji Northeast-8.

„Ta gra jest bardzo ważna, zwłaszcza, że ​​minęło trochę czasu, odkąd gramy przez cały tydzień. Dlatego, szczególnie, że jest to wieczór seniorów, chcieliśmy się podnieść. Starszy strażnik buldogów, Connie Kokross, powiedział.

Ogólnie rzecz biorąc, Bulldogs ustanowili rekord 14-2 i 10-1 w lidze. Dzięki tej porażce drużyna Indii spadła na 9-7, 4-7 w rankingu konferencji.

„Kiedy graliśmy w nie po raz pierwszy, był włączony zegar” Trener Indii Andrew Saxon powiedział. Więc przegraliśmy bardzo mocno. Nie mogliśmy poradzić sobie z presją i pułapkami. Ale dziś wieczorem myślę, że wykonaliśmy dobrą robotę. Cieszę się, że wykonaliśmy swoją pracę i weszliśmy na mecz; możemy grać z każdym, dopóki nie włóż piłkę do ringu.”

Pokonując rozproszenie świętujące porażkę i mecz seniorów, Docs szybko awansowali do 7-0, a Hindusi zdobyli tablicę wyników w 4:34 w pierwszej kwarcie. Pod koniec pierwszej tercji Bulldogi prowadziły 17-9.

Ale kiedy indyjski młodszy obrońca Abi Rafferty uderzył w skoczka 26-21, Hindusi walczyli z psem w drugiej zwrotce, zmniejszając deficyt do 5 na zaledwie 17 sekund przed przerwą. Bulldogs znokautowali ostatni faul Morgana Klutchera 27-21.

Jednak Bulldogs przejęło kontrolę nad meczem i na początku drugiej połowy Katie McDonald ponownie odbiła się w wiadrze, po czym Mary Blunt szybko zepchnęła psy do 11 punktów przy 6:21. 32-21 Zasiłek. Po dwóch rzutach wolnych Cluchera w 4:29, Bulldogs powiększyło swoją przewagę do 15, 40-25. Ostatecznie będą mieli przewagę 46-30 na koniec trzeciej tercji.

READ  Polska potwierdza udział w Vision Eurovision 2022

„Chcieliśmy wyjść i być sobą” Kokras powiedział o ich nastroju drugiej połowy. „Chcieliśmy zrobić, co w naszej mocy, aby rozpocząć drugą połowę i zrobić wszystko, co w naszej mocy.

Bulldogs prowadzili 54-32 przy 6:36 w czwartej kwarcie, a po trzeciej kwarcie Kokras awansowali do 22-punktowej przewagi w meczu. Ale Indianie walczyli do końca i doszli do finałowych 11 punktów z 20-9 przejazdami.

„Dziewczyny nigdy nie wychodziły. Grały ostro. Czasami nie mogliśmy trafić do kosza. Saxon powiedział. „Nietrafione strzały z rzutu wolnego. Przegapiliśmy kilka łatwych ujęć. Jeśli go usuniesz, mamy szansę wygrać grę.

NE-8 postara się pozostać na szczycie poniedziałkowej nocy, podczas gdy Bulldogs rozegrają swój kolejny mecz w Lakeview. Indianie grają również w poniedziałkowe wieczory, kiedy Niles gości Czerwone Smoki.