Zobacz, jak Tesla Model S Plaid Blow Away Challenger układa worki z piaskiem

Ostrze Tesli Model S Właściciel Emmet Peppers niedawno wyjechał na tor swoim zupełnie nowym samochodem. Opublikował o wydarzeniu na Twitterze, wraz z kilkoma komentarzami i kilkoma filmami. Zgodnie z oczekiwaniami, Modele Dominujący, chociaż Peppers nie jest zawodowym kierowcą i dał Dodge Challengerowi przewagę. Hamował również podczas wyścigu z obawy przed wyrzuceniem z toru.

Wyścig odbył się na torze SMI Sonoma Raceway. Peppers skończył w 9,71 sekundy na ćwierć mili po rozpoczęciu późnego startu i rozpoczęciu połowy. Pędził z zadziwiającą prędkością pułapki 149,12 mil na godzinę.

Jak widać na filmach z wydarzeń, jest bardzo jasne, że Peppers ułatwiał to dzięki swojej Plaid Model S na więcej niż jeden sposób. Posunął się tak daleko, że pozwolił swoim przeciwnikom na kilka sekund przerwy. Następnie, doganiając ich i wyprzedzając, gwałtownie zahamował, powodując, że samochód lekko zboczył z kursu. Wyzdrowiał i nadal przegrywa konkurencję.

Najbardziej fascynujący film został również udostępniony przez Peppers na Twitterze. Jak widać, brał udział w ćwiczeniach i wyjaśnił, że starał się upewnić, że Plaid Model S nie został pominięty, ponieważ jest zbyt szybki. Biegał też przez 9,71 sekundy pod różnymi kątami.

Ludzie już mówili o tym, że niektóre tory mogą nie pozwalać na ściganie się nowym modelem S Plaid, ponieważ nie ma odpowiednich funkcji bezpieczeństwa wymaganych dla samochodu przyspieszającego tak szybko. Zasadniczo, National Hot Rod Association (NHRA) ma specjalne przepisy dla samochodów i samochodów z 9-sekundową prędkością pułapki przekraczającą 150 mil na godzinę.

Prawdopodobnie nie minie dużo czasu, zanim zobaczymy, jak samochody Plaid wjeżdżają na tor z klatkami bezpieczeństwa i parasolami na rynku wtórnym. Wydaje się niemądre podnoszenie go do tego poziomu, ale jeśli ludzie nie mogą ścigać się z pełnym potencjałem Plaid bez dyskwalifikacji, mogą zdecydować się na niezbędne poprawki bezpieczeństwa.

READ  Kontrakty terminowe na akcje płaskie, aby rozpocząć tydzień z S&P 500 cali poniżej rekordu

Sprawdź filmy. Następnie przewiń w dół do sekcji komentarzy i podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat tej interesującej sytuacji.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top