XCPCNL Business Services wita Leah Daniels-Butler na

CHARLOTTE, NC, 14 czerwca 2022 (GLOBE NEWSWIRE) — XCPCNL Business Services Corporation (OTC Pink: XCPL), firma zajmująca się opracowywaniem projektów, która wykorzystuje wiedzę, umiejętności i doświadczenie w branży produktów konsumenckich, ma zaszczyt powitać Leah Daniels — Asystent Rady Doradczej Spółki.

Leah Daniels Butler Zaczęła wyrabiać sobie nazwisko na początku lat 90. pracując przy projektach telewizyjnych i filmowych, takich jak Wayans Brothers, For Your Love, CB4 i The Inkwell. Koncentrując się na talencie, Leah zapoczątkowała karierę utalentowanych aktorów, takich jak Gabourey Sidebe, gwiazda nagrodzonego Oscarem filmu „Precious”. Pomogła także obsadzić aktorkę/gwiazdę nagraniową Therese Gibson w reklamie Coca-Coli, która zapoczątkowała jego karierę, która teraz obejmuje dwie przebojowe serie filmów: „Transformers” i „Szybcy i wściekli”. Ostatnio obsadziła rolę Andry Day w Stanach Zjednoczonych u boku Billie Holiday, za którą otrzymała nominację do Oscara dla najlepszej aktorki w filmie fabularnym. Swoimi przebojami, Leah miała świetny występ w popularnym programie Foxa „Imperium”. Empire zakończył swój pierwszy sezon z ponad 20 milionami widzów, będąc jednym z najchętniej oglądanych programów telewizyjnych wszechczasów.

Jako niezależny reżyser selekcji, Leah pracuje w różnych gatunkach literackich, aby pozyskać talent do filmów takich jak „2 Fast 2 Furious”, „Shadow Boxer”, „ATL” i „The Paperboy”, w którym pojawiła się gwiazdorska obsada, w tym m.in. : Matthew McConaughey, Nicole Kidman, Zack Efron, John Cusack, Maisie Gray i David Oyelowo. W 2013 roku Leah zaprezentowała wielokrotnie nagradzany film „Lee Daniels, Butler” z inną obsadą gwiazd: Oprah Winfrey, Forest Whitaker, Liev Schreiber, Robin Williams, James Marsden, John Cusack, Cuba Gooding Jr., Terence Howard i wschodzącym gwiazda Yaya DaCosta. Z jej gwiazdą wschodzącą za kulisami, Leah wylądowała na miejscu w sequelu „Coming 2 America” z Eddiem Murphym i popularnym programem telewizyjnym „All America”.

Do najnowszych osiągnięć Leah należą: All American Spinoff, „All American: Homecoming”, „The Wonder Years” oraz długo oczekiwany nowy program Netflix „First Kill” oraz popularny film Disney+ Sneakerella.

READ  Aktualizacja Nintendo Switch wreszcie dodaje obsługę dźwięku Bluetooth

Wśród wielu nagród Leah otrzymała nagrodę Hamiltona za wybitną rolę aktorską za pracę w filmie Lokaj, dwukrotną nagrodę Artios za wybitne osiągnięcia w obsadzie dramatu telewizyjnego za rolę w Imperium i wybitne osiągnięcie w sztuce. Casting do filmu pełnometrażowego do filmu USA vs. Wakacje Billie”.

Lea założyła 1oneninity5 ze swoim mężem i partnerem biznesowym Henrym „Blaqiem” Butlerem. Podczas pandemii firma z powodzeniem ukończyła film fabularny „The App That Stole Christmas” dla Netflix, z udziałem Raya J, Jackie Long i Miguel Nunez, oraz wielokrotnie nagradzany film „Staying Alive” z Elise Neal, Demetriusem Grossem i nowicjusz Dylan McNamera.

„Kiedy idziemy naprzód, aby zbudować firmę rozrywkową opartą na technologii, która wykorzystuje dane, treści i gry do tworzenia przyciągających wzrok treści w filmie i muzyce, ekscytujące jest zatrudnianie wyjątkowych konsultantów, takich jak Leah, aby pomóc w realizacji wizji i tworzeniu ’ wzorzec” dla miejskiej rozrywki” – Tim Matthews, dyrektor generalny XCPCNL

XCPCNL Business Services Corporation (OTC Pink: XCPL) zachęca współtwórców do odwiedzenia ich konta na Twitterze pod adresem https://twitter.com/RealXCPCNL.

Zastrzeżenie wypowiedzi prognozujących:

Niniejsza informacja prasowa oraz oświadczenia ustne składane od czasu do czasu przez przedstawicieli firmy mogą zawierać „stwierdzenia dotyczące przyszłości” w rozumieniu sekcji 27A Ustawy o giełdzie papierów wartościowych z 1933 r. z późniejszymi zmianami oraz sekcji 21E Ustawy o giełdzie papierów wartościowych z 1934 r. , z późniejszymi zmianami. Stwierdzenia dotyczące potencjalnego połączenia jednostek gospodarczych i finansowania oraz kwestii pokrewnych, a także wszelkie stwierdzenia inne niż stwierdzenia faktów historycznych zawarte w niniejszym komunikacie prasowym są stwierdzeniami wybiegającymi w przyszłość. W tym komunikacie prasowym słowa takie jak „oczekiwać”, „wierzyć”, „kontynuować”, „może”, „oszacować”, „oczekiwać”, „zamierzać”, „może”, „może”, „planować” „Możliwe”, „prawdopodobne”, „oczekiwane”, „projekt”, „powinien”, „będzie” i podobne wyrażenia, które odnoszą się do nas lub naszego zespołu zarządzającego, identyfikują stwierdzenia dotyczące przyszłości. Te stwierdzenia dotyczące przyszłości opierają się na przekonaniach kierownictwa, a także przyjętych przez nich założeniach oraz na informacjach aktualnie dostępnych dla kierownictwa Spółki. Rzeczywiste wyniki mogą znacząco różnić się od tych przewidzianych w stwierdzeniach dotyczących przyszłości w wyniku pewnych czynników wyszczególnionych w profilu Spółki pozagiełdowym („OTC”). Wszystkie późniejsze pisemne lub ustne oświadczenia dotyczące przyszłości, które można przypisać nam lub osobom działającym w naszym imieniu, kwalifikują się w całości na mocy niniejszego paragrafu. Wypowiedzi prognozujące podlegają licznym warunkom, z których wiele znajduje się poza kontrolą Spółki. Spółka nie zobowiązuje się do aktualizacji tych danych w celu wprowadzenia poprawek lub zmian po dacie tego wydania, z wyjątkiem przypadków wymaganych przez prawo.

READ  Roguelike Kate z Netflixa pojawi się w przyszłym miesiącu

O XCPCNL

XCPCNL Business Services z siedzibą w Charlotte w Północnej Karolinie to firma zajmująca się opracowywaniem projektów, która wykorzystuje swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie w branży produktów konsumenckich. Naszą główną misją jest świadczenie usług marketingowych, technologicznych i innych usług biznesowych dla szybko rozwijających się firm produkujących produkty konsumenckie i dużych detalistów. XCPCNL jest spółką kontrolowaną przez mniejszości. Aby dowiedzieć się więcej o naszej działalności, usługach i możliwościach, prosimy o kontakt: [email protected]

Aby dowiedzieć się więcej o XPCNL, odwiedź www.xcpcnl.com

W przypadku pytań:

E-mail: [email protected]

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top