Wyrok w więzieniu Tiger King Joe Exotic został unieważniony Nowości

Wyrok na króla tygrysa został uchylony

gdyby – | Historia: 340013

Tiger King Joe Exotic ma zostać skazany w sprawie o morderstwo na zlecenie i okrucieństwo wobec zwierząt po tym, jak sędziowie sądu apelacyjnego unieważnili jego 22-letni wyrok w środę (14, 21 lipca).

Były strażnik parku Oklahoma, prawdziwe nazwisko Joseph Maldonado Passage, przebywa za kratkami od 2019 roku, kiedy to dwukrotnie został skazany za spiskowanie w celu zabicia swojej rywalki z sanktuarium wielkiego kota, Carol Baskin, ale jego prawnicy próbują unieważnić wyrok, nawet wtedy… Prezydent USA Donald Trump w 2020 r. W nieudanej próbie uzyskania ułaskawienia.

Następnie zabrali sprawę do Sądu Apelacyjnego Stanów Zjednoczonych dla Dziesiątego Okręgu, gdzie prawodawcy postanowili podtrzymać przekonania Exotic, ale zgodzili się na nakaz przywrócenia wyroku.

Wydając wyrok, sędziowie opowiedzieli się po stronie Exotic, twierdząc, że pierwotny urzędnik sądu w Oklahoma City, który wydał 22-letni wyrok, powinien był połączyć oba morderstwa razem i wydać jeden wyrok, a nie oddzielne kary, które wzrosły. Jego potencjalny czas za kratkami wynosi od 210 do 262 miesięcy do 362 do 327 miesięcy.

Chociaż jego obecny wyrok został uchylony, pozostanie on za kratkami, dopóki nie zostanie skazany na kolejną karę pozbawienia wolności w późniejszym czasie.

Tymczasem Exotic planuje kontynuować walkę z samym aktem oskarżenia i wezwał nowego przywódcę Joe Bidena do wkroczenia.

W serii postów na Twitterze napisał: „Chciałbym podziękować mojemu prawnikowi apelacyjnemu, Brandonowi Sample, za wygranie mojego odwołania. Teraz zaczyna się praca (adwokata) Johna Phillipsa polegająca na dostarczaniu wszelkich dowodów korupcji przez agentów federalnych i USA prawnicy…

„…Teraz byłby dobry moment, aby prezydent Biden powiedział, że wystarczy, podpisał ułaskawienie dla mnie i został mistrzem świata, zanim zostaną pokazane wszystkie dowody na to, jak skorumpowana jest ta sprawa”.

READ  Dwóch strażaków z Arizony zginęło w katastrofie lotniczej, gdy szaleją pożary w zachodnich Stanach Zjednoczonych

Swoją wiadomość zakończył hashtagami „#SprawiedliwośćDlaJoeegzotycznego #ładowania #sprawiedliwość w sprawach karnych”.

Upadek Exotic został opisany w serialu dokumentalnym Netflix 2020, Tiger King: Murder, Mayhem and Madness.

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top