Telefony Pixel otrzymują nowe domyślne dźwięki dzwonka i alertów

Oprócz tapet Google pozwala właścicielom dostosować wrażenia z korzystania z Pixela, tworząc Duża grupa Dzwonki, powiadomienia i dźwięki alarmowe. Android 12 Beta 3 Oferuje trzy dodatki do aplikacji Dźwięki i najprawdopodobniej nowe / następne domyślne ustawienia Pixela.

Na początku tego roku Google wprowadziło nowe podejście przy uruchamianiu Cast inteligentne ekrany A Wzmacniacze. Bardziej miękki i mniej zuchwały, w dużej mierze odzwierciedlał przyjazny język wizualny i dźwiękowy Nest.

Podobna aktualizacja jest teraz dostępna dla telefonów Pixel w wersji 2.8 odgłosy program Zawarte w systemie Android 12 Beta 3. „Bright Morning” to aktualny „domyślny dźwięk alertu” i pojawia się w ciągu 12 sekund. Jest nadal dostępny, ale Google dodał do kolekcji „Nowy początek”. Ma tę samą strukturę i może być postrzegany jako bardziej miękki rozwój. Ta poprawa jest również znacznie dłuższa po 31 sekundach.

Stare: Przynieś poranek

Nowość: nowy początek

Tymczasem Eureka chce zastąpić Popcorn jako domyślny dźwięk powiadomienia. Podobnie jak aktualizacja Cast, Eureka nie jest tak ostra i nieco mniej zaskakująca. Obaj zaczynają się mocno, ale nowy dodatek kończy się znacznie płynniej.

Stare: popcorn

Nowość: Eureka

Powinien być również zaktualizowany „dzwonek telefonu” o nazwie „Twoja nowa przygoda”, który zastąpi „Wielka przygoda”. Niestety pobieranie nie powiodło się, ale jest to najwyraźniejszy przykład linii między starymi i nowymi dźwiękami.

Stare: Wielka przygoda

Obecnie możesz ustawić Fresh Start i Eureka już dziś, jeśli używasz Androida 12 Beta 3. Najprawdopodobniej będą one nowymi domyślnymi dźwiękami na przyszłych urządzeniach. Zakłada się, że Google nie zmieni domyślnych ustawień dla istniejących użytkowników. Co ciekawe, podobnie jak w przypadku konfiguracji Pixel Odnowiony również dzisiaj.

Szersza premiera tego nowego trio Pixel (za pośrednictwem zaktualizowanej aplikacji Google Sounds) ma nastąpić wraz z publicznym uruchomieniem Androida 12 w trzecim kwartale. Możliwe jest jednak, że Google właśnie wdrożyło się za pośrednictwem Sklepu Play z miesięcznym zabezpieczeniem, mimo że nie ma już zaplanowanych zrzutów funkcji Androida 11.

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

READ  Tinder dodaje funkcję „Blokuj kontakty”, aby uniknąć zakłopotania

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top