Wyniki Rampage AEW 12.11.2021

Jest piątek wieczorem i wiesz, co to znaczy…

All Elite Wrestling powraca do TNT z najnowszą edycją godzinnego tygodniowego show Rampage, rozpoczynającego się w tym tygodniu w Target Center w Minneapolis w stanie Minnesota.

Kliknij, aby obejrzeć dzisiejsze AEW Rampage Show Matt Hardy kontra Orange Cassidy w meczu drwala, Jungle Boy kontra Bobby Fish, Jade Cargill kontra Santana Garrett i nie tylko.

Poniżej znajdują się pełne wyniki AEW Rampage z piątku 12 listopada 2021 r.

Wyniki RAMPAGE AEW (12.11.2021)

W tym tygodniu pokaz zaczyna się od zwykłego wideo inauguracyjnego, a potem łapiemy go w Target Center w Minneapolis w stanie Minnesota. Zespół komentatorów wita nas na dzisiejszym pokazie, gdy kamera się przesuwa, a tłum się wznosi.

Chłopiec z dżungli kontra Bobby Fish

Potem słyszymy znajome dźwięki motywu przewodniego Jurassic Express i Jungle Boy pojawia się dziś wieczorem w konkursie otwierającym. Gdy udaje się na ring, widzimy najważniejsze wydarzenia niedawnego sojuszu zawartego między Bobby Fish i The Young Bucks.

Gdy Jungle Boy uderza w ring, on i Fish idą na ring, podczas gdy Fish rzuca Fishem i zaczyna go uderzać ciosami. Akcja szybko wymyka się z ringu, gdy Fish zaczyna zbliżać się do ofensywnej przewagi. Przywraca Jungle Boya na ring i wraca do pracy.

Chłopiec z dżungli trzyma rybę za rękę i schodzi po górnej linie, ciągnąc za ramię. Upadek kopie go z powrotem na nogi, a następnie wysadza go cięciem w rogu pierścienia. Fish i Jungle Boy kończą na zewnątrz lin na arenie, a Fish szuka suplexu za mną na poręczy ochronnej.

Członek Jurassic Express uwalnia się, ale Fish kończy uderzając go w dolną część pleców i sprowadzając go na podłogę, gdzie uderza go ramieniem w stalową barierę. Robi to samo przy pracy ze stalowym pierścieniem, ale zamiast tego chłopak z dżungli przewraca go i wpada na niego podczas pracy.

Ryba w końcu dostaje ramię Jungle Boya i wbija go w trzon. Udajemy się do przerwy w środku meczu, podczas gdy Fish depcze Jungle Boya po podłodze. Kiedy wracamy z przerwy, widzimy Fisha, który wciąż kontroluje ruch. W końcu rzuca Chłopca z Dżungli na głowę i wygląda na to, że Chłopak z Dżungli wyszedł, ale chwilę później dostaje pułapkę i łowi ryby.

Zwycięzca: Chłopiec z Dżungli

Po meczu: Adam Cole-bye-bye atak!

Po zakończeniu meczu Adam Cole wbiega na ring i wraz z Fishem pokonuje Jungle Boya. Fish i Cole przytulają się, a Cole następnie wychodzi po dwa stalowe krzesła, aby zapłacić mu za atak na koncert, który wziął od Jurassic Express i Christiana Cage’a.

Christian Cage i Luchasaurus wychodzą, aby ich zdjąć, zanim będą mogli zrobić cokolwiek innego. Christian wjeżdża na Fisha windą i zostawia go leżącego. On i Jurassic Express wpatrują się w The Super Kliq, cofając się.

READ  Kanye West pozywa Walmart za sprzedaż podróbek YEEZY

„Egzekutor” Adam Page przeprasza Young Bucks, mówi, że są nawet teraz

Słyszymy od Miro i Briana Danielsona o meczu finałowym mistrzostw, gdy zbliża się pierwsza połowa. Kiedy wracamy z przerwy, za kulisami widzimy Super Click. Young Bucks mówi Adamowi Cole’owi, żeby jutro wieczorem sprzedał PPV. Zaczyna to robić i chodzi z „katem” Adamem Page.

Mówi The Young Bucks, że jest coś, co musi powiedzieć na chwilę. Mówi, że jest mu przykro i mówi, że było bardzo spóźnione. Czyta trochę ich historii i mówi, jak to widzi do tej pory. Mówi, że w sobotę, jeśli do niego dotrą, przysięga na Boga, że ​​ich zepsuje. Tłum wiwatował i Paige wyszła.

Jade Cargill kontra Santana Jarrett

Znowu strzelamy w Target Center i Jade Cargill. Wyszła z Markiem Sterlingiem, ponieważ komentatorzy zauważyli, że to jej pierwsza rocznica podpisania umowy z AEW. Osiedla się na ringu, gdzie czeka już Santana Jarrett.

Kamera rejestruje ujęcie rocznicowego tortu stojącego przy ringu dla Kargila. W tym meczu przy ringu zasiada również następna przeciwniczka Cargill w TBS Women’s Championship, Red Velvet.

Dzwonek rozbrzmiewa, gdy wyruszamy z naszym drugim meczem zaplanowanym na ten wieczór. Cargill wcześnie wychodzi na prowadzenie w ofensywie. Bije Garretta i rzuca ją na ziemię. Potem podchodzi i wpada na twarz Velveta. Uderza Garretta w pierś Velveta. Velvet nie sprzedaje go, po czym wstaje i staje twarzą w twarz z Kargilem.

Kargil łapie Santanę i zabiera ją z powrotem na ring. Garrett próbuje kontratakować, ale Cargill rzuca ją na ziemię, a następnie chwyta ją z kierownicy, próbując skręcić w prawo do ostatniego dotknięcia. Podnosi zwycięstwo w upadku.

Zwycięzca: Jadeitowy Cargill

Po meczu: Aksamitna i Cargill Brawl!

Po zakończeniu meczu widzimy, jak Red Velvet przeskakuje przez barierkę i wkłada rocznicowy tort w twarz Marka Sterlinga. Potem ona i Kargil wdali się w brutalną bójkę, z którą kilku urzędników kilkakrotnie zrywało. Następnie komentatorzy nakręcili pakiet wideo dla CM Punk vs. Eddie Kingston, aby promować ich mecz na Full Gear.

Dante Martin kontra Aria Daivari

Kiedy wracamy z przerwy, pojawia się motyw Dantego Martina i prowadzi do grzmiącej reakcji w jego rodzinnym mieście Minneapolis. W tym tygodniu widzimy najważniejsze wydarzenia z jego meczu na Dynamite, gdy Martin wchodzi na ring.

Jego przeciwnik, również z Minneapolis, Aria Daivari, został wprowadzony, ponieważ już stoi na ringu. Zespół komentujący pokazuje Hawke’a i Hobbsa za nimi w tym meczu.

Dzwoni dzwonek i biegniemy, gdy tłum zaczyna robić dużo hałasu do każdego z chłopców w ich rodzinnym mieście. Zanim cokolwiek zrobią, słyszymy głośno „To super!” Pieśń wybucha. Martin dominuje na początku, zabierając go do Daivari, gdzie tłum nadal robi dużo hałasu.

Daivari kończy się potknięciem Martina o górną linę, a Martin upada twarzą do zacisku. Dzięki temu Daivari może nieco dominować i kontrolować akcję. Daivari znajduje się w kilku pobliskich wodospadach, ale Martin utrzymuje to przy życiu.

READ  Rysunek ołówkiem starca zidentyfikowanego jako dzieło Van Gogha | Vincent van Gogh

Komentatorzy na chwilę odchodzą od skupienia, a następnie zwracają uwagę z powrotem na akcję na ringu, gdy Martin próbuje strzelać do powrotu, w którym kończy się Daivari, zanim akcja zostanie wznowiona. Żabi plusk uderzył w jego charakterystyczną górną linę, zbliżając się do upadku, ale Martin zaczął ponownie, aby kontynuować ten mecz.

Słyszymy kolejne głośne „To super!” Radość wybucha, gdy Martin ponownie zaczyna strzelać do kolejnego comebacku. Wykonuje niższy skok na linie, aby uniknąć ataku Daivari, a następnie posyła go na ziemię, po czym podąża z dużym pluskiem. Fani reagują na skandowanie „Święty gówno”, a następnie Martin wykonuje podwójny skok w skoku księżycowym, aby odnieść zwycięstwo.

Zwycięzca: Dante Martin

Dante Martin otrzymuje ofertę od zespołu Taz

Po zakończeniu meczu Taz mówi Ricky’emu Starksowi, aby powiedział Dante Martinowi godzinę. Hawk i Hobbs udają się na ring z „papierkową robotą”, o której Taz wspomina w komentarzu. Tymczasem Ricky Starks mówi Martinowi, dlaczego powinien do nich dołączyć i podpisać dokumenty.

Wywiad z Markiem Henrym przed głównym wydarzeniem na podzielonym ekranie

Po tym, jak komentatorzy natknęli się na skład Full Gear pay-per-view i kilka innych nadchodzących meczów, strzelamy do Marka Henry’ego, który jest gotowy na wywiad na ekranie przed głównym wydarzeniem z zawodnikami biorącymi udział w dzisiejszym głównym wydarzeniu. Wieczór.

W tej notatce słyszymy od Matta Hardy’ego i Orange Cassidy. Obaj rozmawiają o nadchodzącym meczu Drwala po drugiej stronie przerwy. Cassidy ciągle powtarza Hardy’emu, że po dzisiejszym meczu, to koniec między nimi na zawsze. Hardy chyba go nie śledzi. Idziemy na przerwę reklamową.

mecz drwala
Pomarańczowy Cassidy kontra Matt Hardy

Kiedy wracamy z przerwy, widzimy na ringu różne gwiazdy AEW, które grają w Drwala, nasze główne wydarzenie podczas edycji Full Gear Rampage na TNT w tym tygodniu.

Już na ringu jest Matt Hardy, prezentowany przez Justina Robertsa „The Dapper Yapper”. Roberts następnie wyprowadza Pomarańczową Cassidy, która wychodzi z najlepszymi przyjaciółmi, przebrana za prawdziwych drwali.

Cassidy udaje się na ring, a następnie komentatorzy zwracają uwagę, jak „duże pieniądze” Matt jest ustawiony w kieszeniach kilku drwali, aby zapewnić sobie przewagę w tym meczu. Cassidy toczy się po ringu i wygląda jak zawsze fajnie jak ogórek.

Czas na główne wydarzenie! Hardy wykrzykuje ofertę 20 000 dolarów każdemu, kto może wykupić Orange Cassidy. Krzyczy na nich, żeby go zabrali. Gdy drwale kłócą się między sobą na podłodze, Cassidy i Hardy patrzą na siebie na ringu. Cassidy zdejmuje okulary przeciwsłoneczne, a następnie idzie do pracy, umieszczając Berserkera na Hardym w rogu ringu.

READ  Samoa Joe może wrócić do WWE?

Chris Jericho zauważa w komentarzu, że drwale Hardy’ego pokonali tych po stronie Cassidy’ego, zauważając, że teraz jest sam. Gdy akcja wróciła na ring, widzimy, jak Hardy zmienia ofensywę na swoją korzyść. Cassidy zostaje zaatakowany na ziemi przez stronniczych drwali, podczas gdy Hardy świętuje w arogancki sposób sam na ringu.

Ostrze toczy Cassidy z powrotem na ring, podczas gdy Hardy na niego czeka. Hardy zaczyna od uderzenia Cassidy’ego łokciem, a następnie uderza łamiąc kark. Hardy uderza Cassidy’ego nogą i szuka osłony, ale Cassidy kopie, zanim policzy do trzech, aby utrzymać go przy życiu.

W połowie meczu rozpoczynamy przerwę na reklamy, ponieważ Hardy nadal dominuje w akcji. Kiedy wracamy z przerwy, widzimy, jak Hardy nadal kontroluje ruch, rzucając Cassidy’ego ponownie do wilków. Stronniczo drwale pokonali Cassidy’ego w gangsterskim stylu, podczas gdy Hardy patrzył z ringu. Najlepsi przyjaciele Cassidy’ego w końcu użyli sprayu do kąpieli, aby ich wszystkich wydostać.

Cassidy uderza w ring, biegnie i nurkuje na drugą stronę ringu, aby wydostać pozostałych drwali. Wraca na ring i rzuca Hardy’ego z linami, wyciągając niektóre. Następnie najlepsi przyjaciele wystrzeliwują pocisk w każdego na Ziemi. Cassidy sprzedaje żebra, a potem wrzuca Hardy’ego z powrotem na ring, gdy widzimy powtórkę wspomnianego miejsca.

Z powrotem na ringu, Cassidy udaje się na górną linę, by wykończyć Hardy’ego. Hardy próbuje przewrócić się na podłogę, aby tego uniknąć, ale najlepsi przyjaciele wrzucają go z powrotem. Cassidy wsypuje posypkę z góry i widzimy, jak Hardy łapie się za nos w drodze do góry. Cassidy podchodzi do niego, a Hardy uderza w jego efekt uboczny znikąd, powodując upadek.

Hardy czeka, aż Cassidy wstanie, ale Cassidy unika jego próby i uderza Hurricane DDT, aby zmienić rozpęd na swoją korzyść. Komentatorzy dostarczają odliczanie do pełnego wyposażenia po jego zakończeniu. Isiah Kassidy zepchnął Cassidy’ego z góry, a The Blade i Wheeler Yuta uderzyli w ring, by znokautować Cassidy’ego. Najlepsi przyjaciele w końcu uderzają w ring, aby pokonać szanse, a następnie rzuca Cassidy Hardy na przerwę na plaży na krześle. Podnosi głos i gra przed publicznością, zanim Orange Punch uderzy w grupę drwali wchodzących do miksu.

Królik ściga Cassidy, ale to Chris Statlander ją rzuca. Blade uderza Cassidy’ego stanikiem za plecami sędziego, a Hardy kradnie zwycięstwo. Blade wraca na ring, aby świętować z Hardym po meczu, gdy Excalibur wyjaśnia, jak się okazało. Po meczu Hardy umieszcza Cassidy’ego w pijawce, podczas gdy Blade, The Bunny i niektórzy inni przyjaciele Hardy’ego pokonują Cassidy’ego i najlepszych przyjaciół. Tak rozpoczął się w tym tygodniu program na antenie. Dziękujemy za dołączenie do nas!

Zwycięzca: Matt Hardy

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top