Wybrane modele nowych MacBooków Pro firmy Apple M2 opóźnione do sierpnia

Apple niedawno Aukcja rozpoczęta W sprzedaży nowy M2 MacBook Pro 13 cali. Chociaż kilka nowych jednostek ma zostać dostarczonych pod koniec miesiąca, wiele jednostek SKU zostało opóźnionych do sierpnia.

13-calowy MacBook Pro M2 jest Dostępne do kupienia teraz. W zależności od konfiguracji szacowana dostawa urządzenia o wartości 1699 USD wynosi już 24 czerwca. Dotyczy to zwłaszcza modeli z 8 GB pamięci ujednoliconej.

Jednak w Kanadzie i innych regionach, takich jak Stany Zjednoczone, w przypadku niektórych modeli występują opóźnienia. Na przykład 13-calowe modele M2 MacBook Pro z ulepszoną 16 GB ujednoliconej pamięci mają trafić do sprzedaży do 7 lipca. Opóźnienia są jednak bardziej uwydatnione, gdy spojrzymy na jednostki z 24 GB ujednoliconej pamięci. Obecnie witryna Apple twierdzi, że może być wysyłana między 4 a 11 sierpnia.

Ponadto niektóre konfiguracje SSD również doświadczają niewielkich opóźnień. Modele z wymaganym 512 GB lub 1 TB pamięci również będą miały opóźnienia w lipcu.

Apple stale boryka się z opóźnieniami produktów podczas pandemii. Niektóre modele i konfiguracje zostały dotknięte bardziej niż inne. W tym przypadku duży wpływ ma MacBook Pro M2 ze standardową pamięcią 24 GB. Oczywiście to opóźnienie może być najprawdopodobniej wynikiem ciągłych niedoborów komponentów i problemów produkcyjnych.

Oprócz opóźnień w nowych produktach, analitycy i raporty komentują kolejne opóźnienia w tym roku. Mówi się, że może być trochę Opóźnienie w stosunku do iPhone’a 14. Chociaż oczekuje się, że Apple wyda cztery nowe modele, na niektóre mogą mieć wpływ niedobory komponentów i ścisłe blokady związane z COVID-19 w Chinach.

Ponadto doniesienia twierdzą, że od dawna podobno zestaw słuchawkowy do rzeczywistości mieszanej firmy Apple również ma Zmierz się z opóźnieniem Ze względu na industrializację i inne przeszkody. W związku z tym wydanie prawdopodobnie nastąpi na początku 2023 r.

READ  Nowa bateria MagSafe firmy Apple po raz pierwszy wprowadza odwrotne ładowanie w iPhonie 12

Ponieważ branża technologiczna nadal zmaga się ze skutkami COVID-19 i wynikającym z niego niedoborem komponentów, oczekuje się tylko takich opóźnień.

źródło: plotki o Macu

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top