Wszystkie nowe stworzenia pojawią się w nadchodzącym DLC w 2022 r

ARK Fjordur wystartuje 12 czerwca W tym roku, zgodnie z zapowiedzią Studio Wildcard. Plotki głoszą, że oprócz ARK Fjordur, tego samego dnia ukaże się również ARK 2. Zajmie miejsce ARK Lost Island jako najnowsza zawartość do pobrania w serii ARK Survival Evolved. Fani już zaczynają otrzymywać zupełnie nową mapę z legendarnymi krajobrazami na północy i czterema nowe stworzenia Głosował na niego przez społeczność ARK. Studio Wildcard publikuje również zwiastuny wszystkich tych nowych stworzeń na kanale YouTube ARK Survival Evolved.

Cztery nowe stworzenia, na które głosowali fani, to Andrewsarchus, Fjordhawk, Desmodus i Fenrir. Nie trzeba dodawać, że te nowe stworzenia będą podstawowym sposobem oswajania, aby ukończyć grę, podobnie jak Dinopithecus, Amargazauri Sinomacrops w ARK Lost Island. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat czterech nowych stworzeń, które pojawią się w ARK Fjordur.


Cztery nowe stworzenia w ARK Fjordur w 2022 r.

1) Andrzejsarchus

Andrewsarchus to niebezpieczne potworne stworzenia. Gracze nie powinni być oszukiwani przez ich powolne zachowanie podczas poszukiwania jedzenia. Sprowokowane te potwory potrafią biegać z dużą prędkością i rozdzierać wszystko ostrymi zębami. Plotka głosi, że podobnie jak większość innych niebezpiecznych drapieżników, Andrewsarchus zaatakuje każdą istotę lub człowieka w zasięgu wzroku.

Najbardziej szczególną cechą Andrewsarchusa jest siodło. To nowoczesne siodło utrzymuje gracza bezpiecznie wewnątrz opancerzonej obudowy i ma małe działko zamontowane do strzelania do wrogów. Zaawansowane siodło w połączeniu z dużą prędkością sprawia, że ​​Andrewsarchus jest niezwykle niebezpiecznym stworzeniem w ARK Fjordur.


2) Fiordhoek

Fjordhawk został zainspirowany Veðrfölnir, sokołem z mitologii nordyckiej, siedzącym między oczami bezimiennego orła. Jest jednym z najmądrzejszych stworzeń w ARK Fjordur. Jeśli chodzi o jedzenie, zwykle podążają za drapieżnikami, a gdy tylko zabiją jakiekolwiek stworzenie, te dzikie padlinożercy wlatują i wylatują z jedzeniem. Gracze muszą po prostu wskazać cel, a ten ptak drapieżny wkrótce go złapie.

Dobrze promowany Fjordhawks Fjord może automatycznie zlokalizować zainfekowany obiekt i powiadomić swoich właścicieli o jego lokalizacji. Rozwiąże duży problem utraty zainfekowanych stworzeń podczas ich niszczenia. Plotka głosi, że Fjordhawki będą w stanie czyścić przedmioty ze zwłok, co czyni je niezwykle przydatnymi w PvP.


3) Desmodus

Nazwa Desmodus Draculae wskazuje, że jest to nietoperz wampir. Te przerażające nietoperze-wampiry krzyczą głośniej niż gwizdek wozu strażackiego i przerażają każdego stworzenia lub człowieka. W ciągu dnia zwykle wędrują po swoich jaskiniach i dopiero nocą stwory te sieją postrach na mapie ARK Fjordur. Próbując trafić jednego z nich, gracze nie powinni wdawać się w bezpośrednią walkę w nocy ani w pobliżu ich jaskiń.

Po oswojeniu Desmodusa gracze mogą korzystać z jego różnych przydatnych funkcji. Gracze mogą używać krzyku Desmodusa do odbijania wrogów, mogą chwytać i aportować małe stworzenia, a ich optymistyczny eliksir pomaga przyciągnąć drapieżniki.


4) Fenrira

Fenrir to rodzaj wilków, który został wybrany jako dodatkowe stworzenie w Fjordur. Te stworzenia są pokryte grubym czarnym futrem, z zestawem zębów jak stwory torbacze. Aby obudzić ich specjalne zdolności, z losowych części ich ciała wyskakują lodowe kolce. Studio Wildcard nie opublikowało jeszcze żadnych zwiastunów ani informacji o tym nowym stworzeniu.

Oswojony Fenrir może używać dwóch różnych ataków ugryzieniem w zwarciu, jednego normalnego i jednego ciężkiego. Po zmianie umiejętności specjalnych te stworzenia mogą zamrażać wrogów. Ale zmniejszy to ich prędkość poruszania się i przyspieszy wysysanie wytrzymałości.


READ  Były kompozytor Bungie każe ludziom „zniszczyć” muzykę „Destiny” wydaną bez pozwolenia

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top