Wszyscy możemy wreszcie nauczyć się tworzyć super komputery na Nintendo DS

Eksperci zajmujący się konserwacją gier z Forest of Illusion niedawno dostali w swoje ręce świętego Graala katalogu Nintendo DS: kasetę, która ma nauczyć pracowników McDonalda tajników restauracji fast food za pomocą dwóch podręcznych ekranów. to jest nazwane eSMART 2.0I po latach badań w końcu stało się tak Utworzono kopię zapasową i można ją pobrać.

eSMART 2.0 Była to część serii gier pseudoedukacyjnych Nintendo DS, rozprowadzanych w lokalizacjach McDonald’s w całej Japonii w 2010 roku w celu szkolenia obecnych pracowników. Dedykowana kaseta towarzysząca na nowe wizyty w McDonald’s, znana jako eCrew .oprogramowanie programistyczne, lub eCDP Krótko mówiąc, było Znalezione i udostępniane online w 2020 r., Ale eSMART Zawsze wymykał się kolekcjonerom i archiwom.

Oczywiście, za tym, jak ta gra trafiła w dobre ręce Forest of Illusion, kryje się historia, z której większość została szczegółowo opisana przez entuzjastów. Cody Trentwit Na poniższym filmie. epickie przejęcie eSMART 2.0 Był wypełniony wieloma startami i przystankami, ponieważ pojawiły się różne aukcje programu szkoleniowego online, a kopie zostały kupione przez osoby, które nie chciały dzielić się ze społecznością z powodu obaw o piractwo.

Grupie składającej się z Lasu Iluzji i innych hojnych darczyńców udało się wreszcie uzyskać kopię eSMART 2.0 Za ogromne 300 000 USD (lub około 3 594 USD). Po upewnieniu się, że zachowałeś grę, tworząc kopię zapasową danych kartridża, wysłano Las Iluzji eSMART 2.0 Trentuit, który udostępnił długi film szczegółowo opisujący jego zawartość dla osób, które nie mogą go pobrać i odtworzyć samodzielnie.

Jak widać, ten program nie generuje list „najlepszych gier Nintendo DS w historii”. eSMART 2.0 Jest to w zasadzie to, co napisano na pudełku: sposób na nauczenie pracowników McDonald’s najlepszych praktyk tamtych czasów w zakresie składania zamówień na ćwierć dolary i kurczaki McNuggets dla głodnych klientów poprzez prezentacje i interaktywne scenariusze.

READ  Apple Seeds Druga Beta iOS 15.5 i iPadOS 15.5 dla programistów

To w zasadzie sterylny film szkoleniowy, bez niezręczne aktorstwo lub Nieracjonalne numery muzyczne.

To powiedziawszy, jest to nadal ważny moment dla zachowania gier wideo. Chociaż może nie wydawać się to tak krytyczne, jak na przykład Wydano setki prototypów i wersji demonstracyjnych PlayStation 2i eSMART 2.0Archiwum Nintendo DS to mały krok w kierunku zachowania całego katalogu Nintendo DS do wykorzystania w przyszłości. Hej, nigdy nie wiadomo, może sekret tworzenia autentycznego sosu Big Mac jest ukryty gdzieś w jego kodzie.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top