Wczesny dostęp do funkcji Hello Engineer Stadia, Borderlands

Harmonogram treści w Stadia powraca w tym tygodniu, a Hello Engineer zdobywa tytuł First on Stadia. Borderlands 3 również otrzymało w tym tygodniu bezpłatną aktualizację, dodając grę międzyplatformową na każdą platformę z wyjątkiem PlayStation.

Stadia Changelog to cotygodniowa seria w 9to5Google, w której zbieramy niektóre wiadomości ze Stadia, o których inaczej nie moglibyśmy rozmawiać. Obejmuje to raport o nowych grach wydanych na Stadia w ciągu tygodnia, które gry zawierały aktualizacje i łatki, nowe gry, które zostały potwierdzone lub oczekiwane na platformie, i nie tylko. Przyjdź w każdy piątek i nie zapomnij Sprawdź przepustowośćCotygodniowe spojrzenie na resztę świata gier w chmurze, w tym GeForce Now, Luna i nie tylko.

Nowe gry teraz w Stadia

Letnia susza zakończyła się w tym tygodniu, ponieważ Stadia wybrała dwie zupełnie nowe gry. Po pierwsze, Sega Igrzyska Olimpijskie 2020 w Tokio Otrzymuj wersję z datą i datą na Stadia, która pozwoli graczom w chmurze prawidłowo wejść w ducha rywalizacji

Następnie najnowszy tytuł z serii Hello Neighbor, „Hello Engineer”, wszedł w tym tygodniu do wczesnego dostępu jako pierwszy na platformie Stadia. Gra wprowadza do serii nowy gatunek, pozwalając graczom połączyć siły w poszukiwaniu materiałów i tworzeniu unikalnych wynalazków, aby przetrwać w opuszczonym parku rozrywki, w którym zawsze czai się „sąsiad”.

Gry w Stadia

Zespół odpowiedzialny za Farming Simulator ogłosił, że wersja ich ukochanej gry z 2022 r. pojawi się już na Stadia, gdy zostanie uruchomiona 22 listopada. Równolegle z zapowiedzią ukazał się nowy zwiastun gry Farming Simulator 22.

podczas gdy nie Nowa W tym tygodniu zauważono, że gry Stadia przechodzą przez różne agencje regulacyjne i zaobserwowaliśmy znaczący wzrost. Po raz pierwszy ogłoszono to na blogu Stadia Powrót w kwietniuBloodstained: Nocne rytuały widziany Przechodzi przez ESRB w tym tygodniu, zbliżając go do uruchomienia.

Aktualizacje

Borderlands 3 przez Play + Dni darmowej gry

READ  Microsoft wypuści następną generację systemu Windows 24 czerwca

Po oficjalnym ogłoszeniu w zeszłym miesiącu, najnowsza aktualizacja Borderlands 3 zapewnia pełną obsługę cross-play z innymi wersjami gry. Tak jest, z wyjątkiem PlayStation, gdzie zostało to zbanowane przez wydawcę gry. Fanów gry również ucieszy informacja, że ​​limit poziomu został podniesiony do 72.

Aby uczcić uruchomienie cross-play, Borderlands 3 jest dostępne dla subskrybentów bezpłatnej gry Stadia Pro w ten weekend.

Tylko kształty i uderzenia — zaginiony rozdział

Chociaż na razie nie są dostępne żadne dalsze szczegóły, twórcy Just Shapes & Beats ogłosili, że 23 lipca gra dostanie dodatek zatytułowany The Lost Chapter.

Zombie Army 4 nowa misja + 4 martwe skórki

Fani Zombie Army 4 mają na co czekać w tym tygodniu, ponieważ gra doczeka się nowego rozszerzenia.”Misja 8 – Azyl w Abaddon. Wraz z tą premierą gra zyskała wiele elementów kosmetycznych, w tym DARMOWY PAKIET OSOBISTY Wzorowany na głównych bohaterach gry Valve’s Left 4 Dead.

Największe nowości stadionowe w tym tygodniu

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top