Wazon wykonany przez Setha Rogena sprzedaje się za 12 000 USD na aukcji w Vancouver – 4 razy więcej niż oczekiwano

VANCOVER – Porcelanowa figurka wykonana przez aktora urodzonego w Kolumbii Brytyjskiej sprzedała się prawie czterokrotnie więcej niż przewidywano na aukcji.

Pomarańczowy wazon wykonany przez Setha Rogena był jednym z kilku przedmiotów wystawionych na aukcję w ramach programów w Vancouver Art Gallery.

Według wystawyWschodzący artysta znany również z zamiłowania do marihuany zaczął tworzyć ceramikę w 2019 roku. Ze swojego domu w Los Angeles, teraz robi wazony, butelki i nie tylko, jak podała galeria sztuki, opisując to jako „nowy zwyczaj w doniczkach – gliniane naczynia. ”

Artysta według kto za nim stoi Opis zamieszczony na portalu aukcyjnymR. słynie z używania jasnych kolorów i uderzającej faktury: „Rogen rzeźbiarski wykorzystuje glazurę, aby zbudować szczyty swoich wazonów, aby uzyskać dziwaczny, a czasem humorystyczny efekt”.

Jedna z jego wyjątkowych prac została pokazana w galerii Downtown Vancouver wraz z 32 innymi pracami, które również wystawiono na sprzedaż na wiosennej aukcji.

Jasno kolorowa statua ma około ośmiu cali wysokości, zgodnie z jedną listą, i nosi prosty podpis „Seth”, który wygląda jak rozmazany Sharpie na dole.

Oczekiwano, że partia bez tytułu ma sprzedać się za około 3000 USD, chociaż dom aukcyjny Heffel oszacował, że może sprzedać do 5000 USD.

Zamiast tego poszedł po znacznie więcej.

Oferty zamknęły się we wtorek o godzinie 13:00, kiedy ostatnia partia osiągnęła 12 000 USD. Ktoś, kto stoi za rakietą, wydaje się, że złożył kilka ofert na przedmiot, podobnie jak wicemistrz, który wycofał się za 11 000 USD.

Dzieło zostało przekazane przez Rogena, a cały dochód trafi do galerii.

Również wśród pozycji w katalogu aukcyjnym znajduje się plik maska ​​zabójczego wieloryba Od zmarłego artysty Beau Dicka, z ostateczną ofertą w wysokości 40 000 $, i Akryl na płótnie Od tajwańskiego artysty Michaela Lina, który został sprzedany za 65 000 USD, i Nadruk Cindy Shermanktóre sprzedano za 120 000 $.

READ  Tańcząca mama obsada wtedy vs teraz zdjęcia

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top