Kevin Costner o imieniu Marshall na Paradzie Stampede w Calgary

Urzędnicy ogłosili we wtorek, że strażnikami Parady Stampede w Calgary 2022 będzie Kevin Costner.

W przekazie wideo dołączonym do informacji prasowej zdobywca Oscara i
Reżyser powiedział, że został zaszczycony swoim wyborem i zaznaczył, że ma osobisty związek z Calgary i Albertą.

„Mam tak wiele pięknych wspomnień z pobytu w Calgary. Zrobiło to dla mnie ogromną różnicę w moim życiu Otwarte pole A daj mu odejść tam. „To jedno z najpiękniejszych miejsc” – powiedział.

„8 lipca będę tam i jestem naprawdę zaszczycony, że mogę być częścią tego, co robię od tak dawna i kontynuować tradycję. Do zobaczenia w programie”.

Costner wystąpił na długiej liście odnoszących sukcesy filmów i seriali telewizyjnych, w tym Nie ma wyjściaA Nietykalni, Paul Durham, Pole snów i taniec z wilkami, który zdobył siedem Oscarów, w tym dla najlepszego reżysera dla Costnera.

Od 2018 roku grał rolę Johna Duttona, patriarchy rodziny Dutton, w wielokrotnie nagradzanym programie telewizyjnym Żółty kamień.

„To współczesny zachodni show, nakręcony na wzgórzach i Górach Skalistych w Darby w stanie Montana, który odzwierciedla zamiłowanie Costnera do dziedzictwa i kultury Zachodu” – czytamy w oświadczeniu.

Costner jest także muzykiem i wraz ze swoim zespołem Modern West wystąpi w The Big Four Roadhouse po służbie wojskowej wieczorem 8 lipca.

Calgary Stampede Show rozpocznie się o 9 rano w piątek, 8 lipca, a prolog o 7:30.

READ  Jennifer Lopez, pierwsza połowa występu Shakiry za kulisami

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top