Warzone 2 pro ujawnia najlepsze łupy z farmy

Call of Duty: Warzone 2 to nie tylko strzelanina. Gracze muszą upuszczać łupy i zbierać wystarczającą ilość gotówki, aby kupić swój sprzęt i inny sprzęt, aby przeżyć. Jednak zdobycie monet w grze nie jest łatwe. Gracze mogą wypełniać różne kontrakty dostępne na farmie lub po prostu zdobywać je na lądzie.

Profesjonalny gracz Warzone, IceManIssac, niedawno ujawnił najlepsze miejsce, w którym można wejść, aby zdobyć mnóstwo gotówki w grze. W filmie zatytułowanym „Musisz to wiedzieć! Porady i sztuczki Secret Warzone 2.0 [Call of Duty]Osoba podzieliła się kilkoma ważnymi wskazówkami dotyczącymi przetrwania gospodarstwo rolne. Wśród tych wskazówek wymienił specjalny obszar znajdujący się w sercu mapy, który nagradzałby graczy dużą ilością gotówki.

W tym artykule przyjrzymy się bliżej stronie, na której IceManIssac zasugerował wejście, aby zdobyć mnóstwo gotówki w Warzone 2.


Gotówka jest obfita w Farm City w Warzone 2

Wcześniej programiści omawiali ten łup w Strefa wojny 2 Pojawią się w normalnych miejscach. Na przykład leki i przedmioty lecznicze będą dostępne w szpitalach lub łaźniach. Sytuacja jest podobna do krytyki.

Gotówkę można znaleźć w ogromnych ilościach w kasach fiskalnych, a te znajdują się w sklepach. Chociaż w Warzone 2 jest wiele sklepów rozsianych po farmie, jeden konkretny sklep zapewnia graczom dostęp do wielu kas.

Lokalizacja w mieście Al-Mazraa za gotówkę (zdjęcie za pośrednictwem Activision)
Lokalizacja w mieście Al-Mazraa za gotówkę (zdjęcie za pośrednictwem Activision)

Według IceManIssac strona ta znajduje się w mieście Al-Mazraa. Tuż obok wieżowca znajdzie się restauracja z szyldem dla wielu sieci spożywczych. Czytają Globe Pizza, Burger, Cafeteria i Yum Yum. Jest to opuszczony sklep, w którym gracze będą mogli znaleźć wiele kas fiskalnych. Zostaną ustawione w kolejce, co pozwoli użytkownikom zebrać wystarczającą ilość pieniędzy z jednego miejsca, aby kupić wiele przedmiotów, broni i sprzętu z nowego Kup Terminal 2.0.

Całkowita gotówka zebrana na miejscu (zdjęcie za pośrednictwem Activision)
Całkowita gotówka zebrana na miejscu (zdjęcie za pośrednictwem Activision)

W tym przypadku IceManIssac był w stanie zebrać ponad 13 000 USD w gotówce z jednego miejsca. To sprawia, że ​​budynek jest idealnym miejscem do podłączenia w trybie podwójnym lub pojedynczym. Zapewni to graczom wystarczającą ilość gotówki na zakup Drony I inne wymagane przedmioty, takie jak zbroja i nie tylko.

READ  Lekceważący streamer YouTube daje przejrzyste widoki temu kandydatowi do GOTY Czy to God of War: Ragnarok czy…

Lokalizacja jest nieco nieznana, a większość ludzi woli lądować na szczycie wzniesienia ze względów strategicznych. Ponieważ z budynku roztacza się widok na całe miasto, niewiele osób decyduje się na przejście do mniejszych budynków w okolicy. Dlatego gracze powinni spodziewać się mniej bitew i więcej łupów.

W pobliżu znajduje się również punkt zakupu, w którym można kupić wszystkie wymagane przedmioty lub po prostu odkupić poległych członków drużyny.


To wszystko, co musisz wiedzieć o tajnej lokalizacji w Farm City, aby zbierać monety. Gracze mogą również znaleźć dużo pieniędzy w wiosce turystycznej.

Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2 Season 1, wraz z trybem DMZ, już dostępne na PC, Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X | S i PlayStation 5.

Szybkie linki

Więcej od Sportskeeda

Pod redakcją Adele Fernandez

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top