Ujawniono szczegóły fabuły Spinoff Batman Penguin, główna obsada kobieca

Christine Milioti dołączyła do Pingwina HBO Maxa w filmie Batman, gdzie zagra Sophię Falcone.

Limit Po raz pierwszy poinformowała o castingu, mówiąc, że Sofia Falcone z Milioti jest córką Carmine Falcone i będzie walczyć z Pingwinem o kontrolę nad miastem. Ostatnio fani zobaczą różne wersje Sofii Falcone zarówno w Gotham, jak i Batman: The Long Halloween.

Milioti jest najbardziej znany z występu w How I Met Your Mother jako Mother Emeritus, a także w Palm Springs 2020, Made for Love HBO Max i Peacock’s The Resort.

(Zdjęcie: David Yeh / Peacock za pośrednictwem Getty Images)

Spin-off Penguin na HBO Max pochodzi od reżysera Batmana Matta Reevesa, jako jedna z nielicznych planowanych podserii złoczyńców Batmana. Millioti zagra u boku Pingwina, granego przez Colina Farrella, który jest zachwycony powrotem do postaci z filmu Batman.

Farrell niedawno podzielił się pewnymi szczegółami na temat programu Penguin, mówiąc, że zaczyna się „mniej więcej tydzień po zakończeniu filmu Batman, więc Gotham wciąż jest trochę pod wodą… Przeczytałem pierwszy scenariusz do odcinka 1, a zaczyna się od pluskania stóp w wodzie w biurze Sokoła”. Aż do tego momentu, przeczytałem to, pomyślałem: „O mój Boże”.

W czasach wielkich zmian w DC świat Batmana wydaje się być bezpieczny. Oprócz Penguin Show, The Batman 2 wydaje się iść naprzód z Reevesem. Będziemy musieli zobaczyć, czy przyszły plan projektów Batmana w ogóle zmieni się teraz, gdy James Gunn i Peter Safran przejęli zreorganizowane studia DC.

READ  Rodzina królewska została oskarżona o popełnienie „bardzo niefortunnego” błędu z Meghan Markle

Logan Plant jest niezależnym pisarzem dla IGN zajmującym się wiadomościami o grach wideo i rozrywką. Ma ponad sześcioletnie doświadczenie w branży gier z drobnymi liniami w IGN, Nintendo Wire, Switch Player Magazine i Lifewire. Możesz go znaleźć na Twitterze @LoganJPlant.

prawa do wizerunku: (Zdjęcie: David Yeh / Peacock za pośrednictwem Getty Images)

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top