Ujawniono datę premiery aktualizacji Minecraft 1.19 Wild oraz czas premiery Nintendo Switch

Dzika aktualizacja to kolejna duża aktualizacja, która pojawi się w grze Minecraft. Po niesamowitej, dwuczęściowej aktualizacji Caves & Cliffs, Mojang wprowadza teraz Dziką aktualizację, aby jeszcze bardziej ulepszyć Overworld dzięki nowym biomom, mobom, blokom i nie tylko.

Dzika aktualizacja została po raz pierwszy ujawniona podczas Maine Craft Na żywo 2021, a fani od tego czasu czekają na aktualizację 1.19. Około sześć miesięcy po aktualizacji Caves & Cliffs Part II, Mojang jest już gotowy do uruchomienia Dzikiej aktualizacji.

Mojang ogłosił datę premiery aktualizacji 1.19, a oto wszystko, co gracze powinni wiedzieć.


Minecraft 1.19 Dzika aktualizacja nadchodzi na Nintendo Switch i wiele innych platform

Minecraft jest dostępny w różnych plikach platformy i urządzenia. Dodając nowe funkcje, Mojang musi upewnić się, że działa bezbłędnie na wszystkich platformach i w obu wersjach, Java i Bedrock. A po tym, jak aktualizacja 1.19 weszła w fazę przedpremierową, Mojang oficjalnie ujawnił datę premiery Dzikiej aktualizacji.

Dzika aktualizacja pojawi się na Nintendo Switch 7 czerwca 2022 r., około 16:30 GMT / 8:30 PT.

Nie tylko pojawi się na Nintendo Switch, ale jeszcze tego samego dnia ukaże się na wszystkich obsługiwanych platformach. W dawnych czasach data premiery na konsolach różniła się od oficjalnej. Jednak te czasy to minione wspomnienia, ponieważ Mojang konsekwentnie publikował główne aktualizacje Bedrock i Java Edition na wszystkich platformach tego samego dnia.


Co nowego w Dzikiej Aktualizacji?

Gracze, którzy mieszkają pod kamieniem, mogą nie być świadomi wszystkich ekscytujących funkcji, które są dostępne w Dzikiej aktualizacji. Ta aktualizacja dodaje nowy i ulepszony wariant bagienny o nazwie bagno namorzynowe. Gracze znajdą bagna namorzynowe zanurzone w długo zakorzenionych namorzynach i błotach.

Ciemne, głębokie jaskinie to nowa sekunda Region witalny Pochodzi z Dziką aktualizacją, która jest trzecim biomem jaskiniowym, który zostanie dodany do Minecrafta. Głębokie, ciemne jaskinie znajdują się w najgłębszych warstwach Overworld i są domem dla przerażających czajów, dzikich strażników i ogromnych starożytnych miast.

READ  Następny krótki raport Jio Phone: data sprzedaży, oczekiwana cena w Indiach, specyfikacje, funkcje

Nadchodzące bloki Sculka w The Wild Update oficjalnie dodają wibracje do Minecrafta. Bloki te mają zdolność wykrywania wibracji i generowania w odpowiedzi sygnałów Redstone. W szczególności gracze muszą uważać na krzyki, ponieważ mogą wygenerować naczelnika więzienia po wielokrotnym uruchomieniu.

Strażnik jednak To nie jedyny tłum w Dzikiej Aktualizacji. Gracze znajdą również atenuatory melofili i żab żebrowanych. Allays pojawia się również w aktualizacji 1.19 po tym, jak głosowało na nią ponad pół miliona graczy. Te latające duchy będą zbierać każdy przedmiot, który gracz im podaruje.

Żaby są przydatne w uprawie żabiego światła, nowego źródła światła, które pojawi się w aktualizacji 1.19. Co ciekawe, żaby są pierwszym tłumem, który ma specjalną wersję dzieci, kijankę; Żabie bloki ikry złożone przez żaby w końcu wykluwają się i produkują kijanki.

Wraz z wieloma nowymi blokami i przedmiotami, aktualizacja będzie zawierać także pierwszą płytę CD z muzyką, którą można przestrajać, stworzoną przy użyciu części płyty znalezionej w starożytnych miastach. Niektóre z interesujących elementów w aktualizacji, które gracze będą mogli zdobyć, to kompas ratunkowy, łódź z klatką piersiową i róg kozy.


Edytowane przez Soumyadyuti Ghosh

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top