UFC 263: Deiveson Figueiredo obwinia utratę wagi za utratę Brandona Moreno, wzywa do natychmiastowego rewanżu

Były mistrz UFC w wadze muszej, Deiveson Figueiredo, uważa, że ​​przyczyniła się do tego słaba redukcja wagi Przegrana z Brandonem Moreno, które odbyło się w ostatnią sobotę podczas turnieju pay-per-view (PPV) na gali UFC 263. W nocy (12 czerwca 2021) w Gila River Arena w Glendale w Arizonie.

Dlatego „Daico” wzywa do natychmiastowego rewanżu.

„To była naprawdę utrata wagi. Nie miałem zdrowej redukcji wagi, naprawdę trudno było pokonać wagę” – powiedział Figueiredo. Walczący (Scenariusz Adam Martin). „Wyszedłem z hotelu czując się źle. Wiedziałem, że to nie mój dzień, ale oddałem go Bogu, poszedłem do ośmiokąta i powiedziałem: „Panie, Twoja wola będzie spełniona”. tak naprawdę nie walczę tak jak ja i naprawdę chcę od razu poprosić o rewanż z Daną (białą) i mam nadzieję, że go dostanę, ponieważ wygrałem pierwszą walkę, a mimo to odebrali mi punkt i postanowili zremisować drugą Teraz chcę potrójną walkę. On ma mój pas, pierwszy, który wygrałem, a teraz idziemy do trzeciej walki, aby ją dokończyć.

Brazylijczykowi nieobce są złe cięcia wagi, Zwłaszcza w bitwach tytułowych.

Figueiredo i Moreno walczyli o większość remisów w głównym turnieju UFC 256 w grudniu zeszłego roku, co skłoniło promocję do zarezerwowania natychmiastowego rewanżu na UFC 263 „The Assassin Baby” Wygrał, poddając trzecią rundę (naga tylna przepustnica).

„Musimy być szczerzy, on bardzo traci na wadze” – powiedział Moreno. Podczas konferencji prasowej po walce. „Myślę, że to niepotrzebne. Ten sport jest tak trudny, ponieważ tniesz wagę, ponieważ chcesz mieć przewagę w walce, chcesz czuć się silny, chcesz poczuć więcej energii niż twój przeciwnik, ale widzieliśmy „Wbudowany” ( zapowiedź wideo), Figueiredo płacze po zdobyciu wagi. Dramatyczne Bardzo, bardzo w ostatniej chwili. Myślę, że to niepotrzebne, ale wyraźnie nie jest to moja decyzja, to decyzja jego zespołu i tak jest.

READ  McDavid mówi, że Oilers są na krawędzi rywalizacji po tym, jak Kanadyjczycy dotrą do finału

Ani słowa z promocji na temat przyszłości obu myśliwców.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top