Wersja demonstracyjna Stranger Of Paradise Final Fantasy Origin jest skorumpowana i nie można jej zagrać

Jest wyraźnie zdenerwowany.

Jest wyraźnie zdenerwowany.
zrzut ekranu: Square Enix / Kotaku

Zgodnie z obietnicą podczas Oferta Square Enix E3 2021, grywalna wersja demonstracyjna casualowej gry akcji Nieznajomy z raju Final Fantasy Jest dostępny do pobrania na PlayStation 5 od wczorajszego popołudnia. Niestety demo było przez cały czas całkowicie skorumpowane i niemożliwe do odtworzenia. Square Enix zdaje sobie sprawę z problemu i pracuje nad jego rozwiązaniem.

Gracze są chętni Krzycz „Chaos!” na szczycie ich płuc podczas noszenia Rodzaj odzieży, którą możesz dostać od TJ Max Byłem rozczarowany ciągłymi ostrzeżeniami o uszkodzeniu danych i sugestiami, aby usunąć i ponownie zainstalować wersję demonstracyjną z PlayStation Store – akcja, która z mojego doświadczenia zawsze wraca do tego samego ekranu „dane są uszkodzone”. Odinstalowałem i ponownie zainstalowałem pięć razy, odkąd demo stało się dostępne bezskutecznie.

Właśnie ponownie zainstalowałem o 10 rano tę samą wiadomość.

Właśnie ponownie zainstalowałem o 10 rano tę samą wiadomość.
zrzut ekranu: Square Enix / Kotaku

Krótko po tym, jak wczoraj uruchomiono uszkodzone demo, został wydany plik .. Oficjalne konto na Twitterze Nieznajomy z raju Final Fantasy Napisał na Twitterze, że programiści zdają sobie sprawę, że użytkownicy mają problem z korupcją i że trwają prace nad poprawką. W chwili pisania tego tekstu wciąż czekamy.

To niefortunny początek gry, która wygląda jak interesująca gra hakerska Final Fantasy wiedza, umiejętności. W grze występuje starzejący się Jack, Abercrombie, który łączy siły ze swoimi przyjaciółmi Ashem i Jedem i wyrusza na misję zakończenia chaosu, być może realizując swoje przeznaczenie jako jeden z legendarnych Wojowników Światła. Gra została stworzona przez mistrzów akcji z Team Ninja Tecmo Koei, a kreatywne zadania produkcyjne były realizowane przez długi czas. Final Fantasy Projektant Tetsuya Nomura.

Kiedy wersja demonstracyjna Stranger of Paradise Final Fantasy Origin będzie gotowa do gry?

Niestety, obecnie nie ma określonego czasu na wprowadzenie poprawki, która sprawi, że demo będzie grywalne. Mam nadzieję, że publikując ten artykuł, zaczną działać prawa sarkazmu i Square Enix opublikuje zaktualizowaną wersję demo chwilę po jego opublikowaniu. Palce splecione.

Pracuj dla mnie, do cholery!

Pracuj dla mnie, do cholery!
zrzut ekranu: Square Enix / Kotaku

READ  Data premiery „Redfall”, zwiastuny, postacie i wszystko, co wiemy

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top