Tytuł James Gunn Superman: Legacy został przemianowany na Superman

Tytuł James Gunn Superman: Legacy został przemianowany na Superman

James Gunn Superman: Dziedzictwo ma nową nazwę. Aby uczcić narodziny Supermana, Gunn ogłosił na Instagramie, że tytuł filmu otwierającego DCU został zmieniony na „Superman”.

„Jestem niezwykle podekscytowany ogłoszeniem rozpoczęcia zdjęć do SUPERMANA dzisiaj, 29 lutego, kiedy to – przypadkowo i nieplanowo – przypadają urodziny Supermana” – napisał Gunn na Instagramie. „Kiedy ukończyłem pierwszą wersję scenariusza, pomyślałem, że nazwał ten film.” Superman: Dziedzictwo. Kiedy skończyłem ostateczną wersję roboczą, było jasne, że tytuł brzmiał SUPERMAN. W drodze do Ciebie w lipcu 2025 r.”

Nowo przemianowany Superman będzie oznaczać zupełnie nowy początek dla DCU, więc dobrze jest, że w pewnym sensie wróci do początku. Jest to echo filmu o tym samym tytule z 1978 roku, w którym wystąpił nieżyjący już Christopher Reeve, który do dziś stał się wzorem dla filmów o superbohaterach. W przeciwieństwie do tego filmu, wersja Gunna pominie słynną historię pochodzenia.

Choć niewiele wiadomo na temat całej historii, w miarę rozpoczęcia produkcji poszczególne elementy stopniowo układały się w całość. W zeszłym tygodniu Gunn udostępnił pierwsze zdjęcie obsady z Davidem Corenswetem [Superman / Clark Kent]Rachel Brosnahan [Lois Lane]Nicholas Holt [Lex Luthor] I więcej po przeczytaniu tabeli. Potwierdzono również, że Millie Alcock wcieli się w Supergirl.

Inne filmy, które potwierdzono, że stanowią część planu DCU stworzonego przez Gunna i Petera Safranów, to Supergirl, Swamp Thing i The Brave and the Bold. Początkowa lista będzie nosiła tytuł Rozdział pierwszy: Bogowie i potwory.

Premiera Supermana jest obecnie zaplanowana na 11 lipca 2025 r. Aby dowiedzieć się więcej, oto dlaczego DCU Jamesa Gunna jest idealnie przygotowane do zastąpienia Marvela oraz listy dat premier nadchodzących filmów i seriali DC w 2024 r. i później.

READ  Brian Adams ma pozytywny wynik testu na COVID-19, wycofuje się z Tina Turner Tribute w Rock and Roll Hall of Fame

Kat Bailey jest dyrektorką wiadomości IGN i współgospodarzem Nintendo Voice Chat. Czy masz jakieś rady? Wyślij jej bezpośrednią wiadomość na adres @the_katbot.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *