Leslie Grace po raz pierwszy prezentuje swój strój Batgirl

Leslie Grace po raz pierwszy prezentuje swój strój Batgirl

HBO maks. Dziewczyna nietoperz Niedawno rozpoczęto zdjęcia do filmu z Leslie Grace w tytułowej roli Barbary Gordon / Batgirl. I podczas gdy Grace była widziana w koszulce GCPD, nie było jej bliżej przyjrzeć się jej w stroju… aż do teraz. Grace udostępniła jej pierwsze zdjęcie w kostiumie Batgirl i zdecydowanie pokazuje ono wpływ komiksu.

Sądząc po tym obrazie, wydaje się, że ubrania Batgirl pochodzą z komiksowej ery „Batgirl of Burnside”. Grace podzieliła się również cytatem z Batgirl: 1 rok, który daje pewien wgląd w sposób myślenia Barbary.

wcześniej w tym tygodniu, Dziewczyna nietoperz Film dodał Rebeccę Front, Corey Johnson i Ethana Kay do obsady. Jednak ich osobowości nie zostały na razie ujawnione. JK Simmons ponownie wciela się w rolę ojca Barbary, komisarza Jamesa Gordona. Michael Keaton pojawi się również jako Batman / Bruce Wayne. Brendan Fraser wcieli się w złoczyńcę filmu, a wczesne plotki mówią o roli Firefly.

Dziewczyna nietoperz Obecnie kręci dla HBO Max i może mieć premierę w tym serwisie streamingowym przed końcem roku. Ale w tej chwili nie ma konkretnej daty premiery.

Co myślisz o pierwszym spojrzeniu na Leslie Grace jako Batgirl? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Propozycje do czytania: Batgirl i ptaki drapieżne Cz. 1

Jesteśmy uczestnikiem Programu Partnerskiego Amazon Services LLC. Ten program reklam afiliacyjnych zapewnia również środki do zarabiania opłat, łącząc się z Amazon.com i witrynami partnerskimi.

READ  Douglas Copeland, światowej sławy autor Gen X, maluje niebo wysoko nad punktem orientacyjnym na West Endzie

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top