Tucker Carlson jest źródłem „idź do” dziennikarzy, których „nienawidzi”, donosi The New York Times

Według gazety 16 dziennikarzy potwierdziło, że gospodarz Fox News przekazał im informacje, a trzech z nich stwierdziło, że jest „świetnym źródłem”.

Treść artykułu

Gospodarz i komentator polityczny Fox News, Tucker Carlson, jest „go-to” źródłem dla dziennikarzy i organizacji medialnych, których twierdzi, że „nienawidzi”, zgodnie z raportem New York Times.

Związek 52-latka został ujawniony kilku reporterom w A Niedzielna kolumna do Czasy Napisane przez Bena Smitha, który stwierdził, że w Waszyngtonie „tajemnicą poliszynela”, że Carlson dzielił się z mediami plotkami i informacjami na temat administracji Donalda Trumpa, Fox News i jego samego.

Oprócz prywatnych rozmów z Carlsonem, Smith powiedział, że 16 innych dziennikarzy potwierdziło, że gospodarz Tucker Carlson Tonight przekazał im informacje, a trzech powiedziało, że był „wspaniałym źródłem”.

Reporter, który pracuje dla „wybitnej publikacji”, powiedział: czasy Pisarz felietonowy.

Reklamy

Treść artykułu

Tymczasem w swoim programie Carlson często krytykuje dziennikarzy – co skutkuje „falami nękania” poszczególnych dziennikarzy, napisał Smith.

Według gazety, kiedy w zeszłym roku niezależny reporter i fotograf zaczął pracować nad „lekkim” artykułem o studiu Calrsona w wiejskim stanie Maine, zadzwonił do nich na antenę, z których jeden został nawet opisany jako „aktywista polityczny”.

„Opowieść będzie dotyczyć tej społeczności, tej wiejskiej społeczności w stanie Maine, która jest bardzo mała i bardzo wiejska, w rodzaju Americana i tak się składa, że ​​jest miejscem tego bardzo popularnego programu informacyjnego” – powiedział fotograf Tristan Spinsky. Wywiad Z blogiem Erika Wemple’a.

Po „groźbach i groźnym incydencie” w domu fotografa planowany artykuł został usunięty.

Reklamy

Treść artykułu

Mówiąc do Własność lisa strona dla mediów sportowych Wyrzucenie W kwietniu Carlson powiedział, że dziennikarze pracujący dla mediów głównego nurtu w Stanach Zjednoczonych byli „tchórzami” i „niepokojącymi zwierzętami, które nie zasługują na szacunek”.

„Nie mogę przecenić, jak bardzo jestem zniesmaczony” – powiedział Powiedział„Nie tylko ze względu na szczegóły kłamstwa mediatora, ale i zniesmaczenie tym twierdzeniem. Media są w zasadzie imperialną strażą klasy rządzącej, ochroniarzami Jeffa Bezosa. To jest przeciwieństwo tego, co powinniśmy mieć”.

„Naprawdę ich za to nienawidzę, będę szczery” – dodał.

Smith napisał jednak, że kiedy nie „denuncjuje liberalnych mediów”, „plotkuje” z nimi, dodając: „Jest on ulubionym gościem dla czasami bezbłędnych historii o Donaldzie J. Trumpie i dla relacjonowania polityki wewnętrznej dla Fox News (nie wspominając o opowieściach o Mr Trumpie). Sam Carlson).

Reklamy

Treść artykułu

według czasy, „Naprawdę nie było zaskoczeniem dla nikogo, kto pracuje w mediach, aby rozmawiać z prasą” – powiedziała Irina Briganti, szefowa Fox PR.

Rzeczywiście, w nadchodzącym zbiorze artykułów amerykański pisarz i dziennikarz Michael Wolff, który w swojej książce opisał wydarzenia w Białym Domu Trumpa ogień i gniew, Pisze, że „Tucker Carlson w Waszyngtonie jest ściśle tajnym źródłem”.

„Wiem o tym, ponieważ wiem, co mi powiedział”, powiedział, „i mogę prześledzić jego cudowne i niewiarygodne pogłoski w niepochodzących od źródła doniesieniach, które często pojawiają się w ogólnie przyjętej mądrości”.

Gospodarz telewizyjny i autor Brian Stelter, który prowadzi Trusted Sources w CNN, powiedział również Smithowi, że „widać odciski palców Tuckera na całym wydaniu w twardej oprawie” jego książki Hoax z 2020 roku.

z Najwyżej oceniany program Pisząc w historii amerykańskich wiadomości satelitarnych i milionów nocnych widzów, Smith napisał, że Carlson był „dobrze przygotowany”, aby być źródłem dla administracji Trumpa, ponieważ był „ważny”.

Zapytany przez Smitha za pośrednictwem wiadomości tekstowych o jego „reputację” jako źródła plotek i wglądu w administrację Trumpa, Carlson odpowiedział: „Nie znam żadnych plotek. Mieszkam w stuosobowym mieście”.

Reklamy

Reklamy

Komentarze

Postmedia jest zobowiązana do utrzymania żywego i obywatelskiego forum do dyskusji i zachęcania wszystkich czytelników do dzielenia się opiniami na temat naszych artykułów. Moderowanie komentarzy może potrwać do godziny, zanim pojawią się w Witrynie. Prosimy, aby Twoje komentarze były trafne i pełne szacunku. Włączyliśmy powiadomienia e-mail — otrzymasz teraz wiadomość e-mail, jeśli otrzymasz odpowiedź na swój komentarz, jeśli pojawi się aktualizacja obserwowanego wątku komentarzy lub jeśli jest to użytkownik, którego obserwujesz. odwiedziliśmy Wytyczne dla społeczności Aby uzyskać więcej informacji i szczegółów na temat ustawiania pliku E-mail Ustawienia.

READ  Tampa zagrożona, gdy burza tropikalna Elsa nabiera siły w pobliżu wybrzeża Zatoki Meksykańskiej

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top