Troy Terry strzelił dwa gole, a Anaheim Ducks prowadzili dwoma bramkami, pokonując Minnesota Wild

ulica. PAUL, Minnesota (AP) – Troy Terry strzelił swojego drugiego gola w meczu na 8:20 przed końcem i przełamał remis, a Anaheim Ducks pokonali Minnesotę 3:2 w sobotni wieczór, kończąc passę 13 porażek z Wild.

Kilka sekund po opuszczeniu pola karnego Terry zebrał krążek w strefie neutralnej. Ryan Hartman zablokował jego strzał z lewego koła, ale Terry po odbiciu uzupełnił piłkę i pokonał Filipa Gustafssona ze szczeliny.

Ryan Strome zremisował po 6:45 trzeciej tercji, Adam Henrique zaliczył dwie asysty, a Lukas Dostal zaliczył 36 obron. Anaheim rozegrało swój piąty mecz w ciągu ośmiu dni, a ostatni z ośmiu z 10 meczów na wyjeździe.

Dla Minnesoty gole strzelili Kirill Kaprizov i John Merrill, a Gustafsson zatrzymał 22 strzały. Minnesota straciła prowadzenie w trzeciej kwarcie w kolejnych meczach po bilansie 14-0-1 w pierwszych 15 meczach po 40 minutach. Nashville strzeliło trzy gole w ostatnim fragmencie meczu w czwartkowy wieczór, wygrywając 3:2.

Strome wyrównał, pokonując Brooke Faber z przodu i przekierowując strzał Radko Gudasa. Kaprizov strzelił gola po podaniu Matsa Zuccarello i dał Minnesocie szybkie prowadzenie, ale Terry odpowiedział za Anaheim niecałe dwie minuty później.