Szybka reakcja: Pistons 108, Raptors 106

+

P. Siakam43 min, 28 punktów, 5 reb, 2 AST, 1 STL, 10-15 FG, 0-0 3FG, 8-10 ft, 0 BLK, 4 TO, -8 +/-

Nie da się znaleźć strzałów dla siebie lub innych przeciwko obronie, która bezkarnie cię podwaja i żyje z rezultatami strzelania do twoich kolegów z drużyny. Siakam wielokrotnie znalazł pomieszczenie, w którym nic nie było i poprowadził swoją drużynę na oba końce piętra. Niesamowita wydajność w najbrzydszym możliwym kontekście.

a-

Q Barnes40 minut, 21 punktów, 10 powtórzeń, 2 AST, 1 STL, 7-13 FG, 1-3 3FG, 6-8 stóp, 1 BLK, 3 TO, -2 +/-

Zrobił naprawdę dobrą robotę, wykorzystując indywidualne relacje na ten temat. Kiedy nie było pomocy, szaleńczo rzucił się na krawędź i skończył ze spokojem. Obrona też naprawdę wyszła na końcu. Dobra gra.

F

K. Brzoza20 minut, 2 punkty, 3 REB, 2 AST, 0 STL, 1-5 FG, 0-0 3FG, 0-0 FT, 1 BLK, 0 TO, -8 +/-

Dał bardzo niewiele na obronę. Dał bardzo mało do ataku. Szokuje mnie, że pielęgniarka nadal wybrała jego zamiast Ochiwy.

b +

Mama. korek27 minut, 11 punktów, 3 REB, 1 AST, 1 STL, 4-6 FG, 2-3 3FG, 1-1 FT, 0 BLK, 0 TO, -18 +/-

Jest wyraźnie ograniczony w tym, co może zrobić, ale odegrał w sobie i swoją rolę i wykonał właściwą pracę. Było miejsce, w którym mógł eksplodować jako strzelec, ale wybrał bardziej konserwatywną drogę i to jest w porządku.

F

Trent Jr.39 minut, 14 punktów, 2 REB, 4 AST, 2 STL, 4-23 FG, 3-15 3FG, 3-3 FT, 0 BLK, 1 TO, -7 +/-

Nieodebrane strzały są oczywiste. Ale ogólnie był kiepski w obronie. Grał i zrezygnował z lay-upów w pierwszej połowie, został pochowany na poczcie i przewijał ekrany. Przynajmniej w końcu to złapał. Praktycznie rzecz biorąc, jedyne ujęcia, które zrobił na tym zdjęciu, to te, które były zapakowane w prezenty. Jako twórca było to absolutne zero.

READ  Gregg Popovich z Tottenhamu pobił rekord NBA, wygrywając 1336 jako trener

b

Jim Boucher27 min, 5 punktów, 10 RIP, 0 AST, 0 STL, 2-4 FG, 0-1 3FG, 1-2 FT, 1 BLK, 0 TO, +8 +/-

Na początku gry było naprawdę cicho, ale po wejściu Raptorów w ekscentryczne formacje poszło bardzo dobrze. Zamknął swoje defensywne elementy, zmienił strzały na krawędzi i wykonał kilka poważnych cięć do linii bazowej. Nie był to konsekwentny występ, ale jednocześnie z zespołem osiągnął swój najwyższy poziom.

a

P. Uchiwa28 minut, 18 punktów, 7 REB, 0 AST, 0 STL, 6-13 FG, 1-3 3FG, 5-9 FT, 0 BLK, 1 TO, +4 +/-

zmienił grę. Zrobił wiele rzeczy, których nie mógł zrobić żaden inny senior na liście Raptorów. Stonewalled Cade Cunningham wielokrotnie grał potężną obronę przed odrzuceniem, zmieniał strzały poza krawędź i tworzył zbiórki. Na początku było cicho, ale wszystko działo się w tym późnym okresie. To bardzo wyjątkowy obrońca, człowieku.

B-

D. Pantone13 minut, 5 punktów, 1 REB, 1 AST, 0 STL, 2-4 FG, 0-1 3FG, 1-1 FT, 1 BLK, 1 TO, +10 +/-

Naprawdę myślałem, że miał niezły odcinek defensywny i wykonał kilka ofensywnych zagrań. Dobra robota, młody człowieku.

w tym

S. Mykhailiuk3 minuty, 2 punkty, 0 REB, 0 AST, 0 STL, 0-0 FG, 0-0 3FG, 2-2 FT, 0 BLK, 0 TO, +11 +/-

Krótka chwila, w której zebrał wokół siebie zespół.

C

pielęgniarka

Nadal jest zdziwiony, dlaczego Birch uciekł. Oh okej. Wziął podwójną technikę, aby zasilić drużynę energią, a gracze zawsze zasługują na uznanie, ale hej, zrobił. Wielki wyścig przyszedł po tym, jak opuścił grę.