Szybka reakcja: Knicks 105, Raptors 120

a

P. Siakam35 minut, 20 punktów, 14 REB, 7 AST, 2 STL, 7-15 FG, 0-1 3FG, 6-9 FT, 0 BLK, 6 TO, +14 +/-

Bo taka gra to zamek. Nie potrzebujesz tego, ale możesz to zgłosić, jeśli znajdziesz się w potrzebie punktów, rozgrywania lub czegokolwiek, czego brakuje w programie. Prześlizgiwał się, żeby zdobyć kilka punktów w przejściu, ale po południu Fred był w ogniu, wolał grać. Moją ulubioną częścią był długi nokaut OG na bloku, który zamknął jego nogę, co ostatecznie zaowocowało wynikiem Bouchera.

a-

O. Anunoby30 minut, 14 punktów, 3 powtórzenia, 1 AST, 3 STL, 4-11 FG, 1-5 3 FG, 5-5 FT, 0 S, 0 do, +11 +/-

RJ Barrett jest fizycznie przytłoczony, aby rozpocząć grę, co jest dużym powodem, dla którego ten ostatni ma nonsensowną grę. Uwielbiam to, jak szukał własnego strzału na początku godziny jako część początkowego składu, zamiast się wstrzymywać. Pewnego popołudnia, gdy Knicks miał mały zasięg, niewiele było potrzebne, więc odprężył się, ale nawet wtedy udało mu się złapać kilka zabłąkanych ekspedycji na pasach ruchu.

a-

Q Barnes30 minut, 13 punktów, 4 REB, 0 AST, 1 STL, 4-9 FG, 2-5 3FG, 3-4 FT, 1 BLK, 4 TO, +19 +/-

Solidna gra, gdy wybierał swoje miejsca, a jeden z tych punktów był w trzeciej kwarcie, kiedy strzelił dwa gole jeden po drugim, aby stworzyć dystans, którego irytujący Knicks nie mógł pokonać. W pierwszym wykonał dwa zaniedbane podania w przejściu, ale grą, która mnie wyróżniała, była improwizacja w powietrzu, którą wykonał po słabej stronie, gdy obrona się załamała (klip poniżej).

+

F. VanVleet31 minut, 35 punktów, 5 REB, 5 AST, 1 STL, 11-17 FG, 7-13 3FG, 6-6 FT, 0 BLK, 0 TO, +16 +/-

READ  mówi Guerrero Jr. Z podstawowego biegu „Niewybaczalne” Blue Jays Schneider już się nie powtórzy

Miotacz ognia wychodzi z ekranów, które zawierały 17 w trzecim. Może robić na ziemi, co chce, kiedy tylko chce. Jego synchronizacja na ekranie jest bezbłędna, a jego koledzy z drużyny wiedzą, kiedy ma się poślizgnąć, aby mogli się pocić. W obronie stara się atakować tylko przy każdej okazji. Jeśli jest „w strefie” do obrony, będzie w niej cały czas. Powrót wielkich dział sprawia również, że jego misje ofensywne są znacznie łatwiejsze, ponieważ pułapki są trudne do zdobycia, gdy OG i Pascal terroryzują swoje mecze jeden na jednego.

F

Trent Jr.20 minut, 5 punktów, 4 REB, 2 AST, 0 STL, 2-7 FG, 1-3 3FG, 0-0 FT, 0 BLK, 0 TO, +11 +/-

Już zabrał ją na skraj w na wpół zamkniętej grupie w poszukiwaniu kontaktu. Nie dostał tego i nie był skończony, ale nazwiemy to postępem. Dostał 5 fauli w 14 minut, faulował w 20. Kiedy był w stanie zbliżyć się do swoich pięknych obszarów, strzał nie padł. W obronie radził sobie dobrze przeciwko Fournierowi, ale wyraz frustracji po jego nie wylądowaniu był na jego twarzy.

b

Jim Boucher21 minut, 12 punktów, 4 REB, 0 AST, 2 STL, 4-7 FG, 0-2 3FG, 4-4 FT, 2 BLK, 0 TO, +17 +/-

Karmiono go FG, które zostały dla niego stworzone, co w pewnym sensie powinno być dla niego. Pobiegł na ziemię, przejechał szybą po zubożonej linii frontu Knicksów i nie zrobił nic, co mogłoby skończyć się dwoma dupkami. Nadal działa dobrze.

B-

P. Uchiwa18 min, 2 punkty, 5 reb, 3 ast, 0 stl, 1-5 fg, 0-0 3 fg, 0-0 ft, 1 czarny, 3 do, +4 +/-

Stopniowo wracała do formy rzeczy i była to zdecydowanie prosta, ale skuteczna wycieczka. Dobrze połączył się z Chrisem Boucherem, uderzając w ofensywną szybę. Wykończenie farbą przeciw obronie wymaga poprawy. Musi dodać fałszywą pompkę lub fałszywe ramię, albo po prostu podróbkę. Miał jednak fajny blok:

READ  Plan renowacji Toronto Blue Jays Rogers Centre

b

Wai Watanabe10 minut, 4 punkty, 2 REB, 1 AST, 0 STL, 1-3 FG, 1-2 3FG, 1-2 FT, 0 BLK, 1 TO, -8 +/-

Grał na każdym ekranie, trzymając się obrony, chcąc rozebrać piłkę, wszyscy przerażeni jego agresywnością i zawsze znajdowali się na linii FT po mocnym faulowaniu.

w tym

J. Szampan5 minut, 5 punktów, 1 REB, 0 AST, 0 STL, 2-2 FG, 1-1 3FG, 0-0 FT, 0 BLK, 0 TO, -6 +/-

Uczestnik czasu na śmieci. Z drugiej strony, większość ludzi ma teraz jego imię.

B-

K. Brzoza19 min, 6 punktów, 1 REB, 1 AST, 0 STL, 3-3 FG, 0-0 3FG, 0-0 FT, 1 BLK, 1 TO, +5 +/-

Okrutne ręce, aby rozpocząć grę, w której pomylił podania wewnętrzne, a następnie stracił dwie ofensywne deski. Jego ustawienie ekranu było jego największym wkładem w tę grę, zwłaszcza że odblokowało to unikalną trylogię.

w tym

D. Oturu2 min, 2 punkty, 1 REB, 0 AST, 0 STL, 1-2 FG, 0-0 3FG, 0-0 FT, 0 BLK, 0 TO, -1 +/-

Ten facet wciąż jest w pobliżu, co?

w tym

Mama. korek5 minut, 0 punktów, 0 REB, 1 AST, 0 STL, 0-2 FG, 0-2 3FG, 0-0 FT, 0 BLK, 0 TO, -6 +/-

Ciężko by go zobaczyć, gdyby dostał znaczącego PT. 0-2 na szybkich wyzwalaczach nie pomogło.

w tym

D. Pantone5 minut, 0 punktów, 0 REB, 0 AST, 0 STL, 0-2 FG, 0-0 3FG, 0-0 FT, 0 BLK, 1 TO, -6 +/-

Nadal żyje z dobrych rzeczy, które zrobił w swoich pierwszych 10 meczach sezonu.

S. Mykhailiuk10 minut, 2 punkty, 0 REB, 0 AST, 0 STL, 1-1 FG, 0-0 3FG, 0-0 FT, 0 BLK, 0 TO, +5 +/-

Myślę, że ulubiony chomik Nicka Nurse’a został sprowadzony, by odpowiedzieć Alecowi Burksowi i jego małemu wybuchowi w pierwszej połowie. Knicks bardzo się podwajał, więc pomyślałem, że pielęgniarka chce dodać jakieś 3 punkty do podłogi. Okazuje się, że nie było takiej potrzeby, ponieważ obrona Raptorów generowała wystarczająco dużo obrotów, aby wyeliminować mały bieg Knicków.

READ  Fantasy: Rankingi z pierwszego tygodnia (zaktualizowane)