Szczątki ludzkie znalezione w 500-funtowym aligatorze po ataku na Luizjanę

Biuro szeryfa parafii Tammany powiedziało, że 504-funtowy aligator, który przypuszczalnie zabił 71-letniego mężczyznę z Luizjany podczas huraganu Ida, miał w żołądku coś, co wyglądało na ludzkie szczątki.

Schwytanie 12-metrowego aligatora zakończyło dwutygodniowe poszukiwania Timothy’ego Satterleya seniora, prowadzone przez lokalne i stanowe agencje. . Nowy Orlean.

Czytaj więcej:

Huragan Nicholas trafia na ląd w Teksasie, zagraża Luizjanie kilka tygodni po Ida

Atak miał miejsce następnego dnia, Ida, jeden z najsilniejszych huraganów, jakie kiedykolwiek nawiedziły wybrzeże Zatoki Meksykańskiej, uderzył w Luizjanę, powodując niszczycielskie powodzie w niektórych obszarach poza nowym systemem tam i zalewami chroniącymi Nowy Orlean.

W poniedziałek 504-funtowy aligator został złapany w pułapkę zastawioną przez dwóch hałaśliwych kłusowników, licencjonowanych przez Departament Przyrody Luizjany, zgodnie z oświadczeniem biura szeryfa parafii St. Tammany.

Historia toczy się dalej pod reklamą

„Kiedy krokodyl został zbadany, odkryto, że jego żołądek zawiera coś, co wyglądało na ludzkie szczątki” – poinformowało biuro szeryfa. „Śledczy będą współpracować z biurem archidiecezji św. Tammany, aby sprawdzić, czy te szczątki należą do Timothy’ego Satterleya”.

Kapitan Lance Vetter, rzecznik biura burmistrza, powiedział, że agenci dzikiej przyrody przemierzali okolicę na łodziach powietrznych w sobotę, kiedy rozlokowany przez nich dron zauważył „dość dużego” aligatora niedaleko domu Satterleya.


Kliknij, aby odtworzyć wideo:Huragan Ida: część operacji oczyszczania w północno-wschodnich Stanach Zjednoczonych, gdy Gwardia Narodowa pomaga mieszkańcom Luizjany


Huragan Ida: część operacji oczyszczania w północno-wschodnich Stanach Zjednoczonych, gdy Gwardia Narodowa pomaga mieszkańcom Luizjany – 6 września 2021 r.

A klienci zastawiają pułapki, które w poniedziałek okazały się sukcesem. Vetter powiedział, że agenci następnie uśpili krokodyla i wycięli mu otwór „kiedy odkryli części ciała”. „Były to górne części ludzkiego ciała”.

Vetter powiedział, że dom Satterleya nie jest daleko od obszaru popularnego wśród turystów, którzy odwiedzają bagna, które obiecują zobaczyć krokodyle i inne dzikie zwierzęta. Powiedział, że krokodyl zwykle nie atakuje ludzi, chyba że ukrywane przez nich jedzenie nie zostanie przemieszczone, co może się zdarzyć podczas silnych burz.

READ  Naukowcy ujawniają niszczycielską moc kłamstwa Trumpa w skradzionych wyborach Prawa głosu w USA

Historia toczy się dalej pod reklamą

Żona Satterleya zobaczyła dużego krokodyla atakującego jej męża po tym, jak wyszedł z ich wysokiego domu, aby sprawdzić zawartość ich parterowej chaty. Vetter powiedział, że krokodyl umieścił go na „liście zgonów” i usunął jedno z jego rąk, relacjonując władzom zeznania żony. Żona, lat 68, interweniowała, a krokodyl zniknął w wodzie.

Vetter powiedział, że mąż mocno krwawił i zaczął tracić przytomność, poprosił ją, by wsiadła na ich małą łódkę i poprosił o pomoc. Vetter dodał, że żonie trudno było wciągnąć męża do łodzi bez jego pomocy i bez wywrócenia. Zostawiłem go na schodach.

Czytaj więcej:

Liczba ofiar huraganu Ida wzrasta do 26 po przywróceniu władzy w Nowym Orleanie

Vetter powiedział, że żona znalazła pomoc milę dalej i wróciła tylko po to, by stwierdzić, że jej męża nie ma już na schodach. „Nigdy nie myślała, w swoim najdzikszym koszmarze, że wróci i zniknie”.

Vetter powiedział, że Satterley był filarem jego społeczności w Slidell, wolontariatem w lokalnej szkole i gotowaniem dla ofiar burzy, dodając, że ma nadzieję, że odkrycie aligatora zamknie żonę Satterleya.

„Teraz, kiedy znaleźliśmy krokodyla, może przynajmniej uzyskać świadectwo zgonu” – powiedział Vetter.

Historia toczy się dalej pod reklamą

Vetter powiedział, że aligator był niezwykle duży jak na ten obszar, a upolowany osobnik mierzył od 7 do 1/2 do 8 stóp długości i rzadko przekraczał 300 funtów.

Według Smithsonian National Institute of Animal Biology and Conservation, samiec krokodyla może urosnąć nawet 1000 funtów (454 kg).

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top