Swamp Thing Summer: Hot Wheels uwolnione lipcowe DLC wkracza w świat retro

Swamp Thing Summer: Hot Wheels uwolnione lipcowe DLC wkracza w świat retro

Gdy zbliżamy się do końca serii DLC Hot Wheels Unleashed, do dostępnej listy dodano kolejny pojazd z Teenage Mutant Ninja Turtles oraz kilka starych przedmiotów.

Chcesz odbyć podróż w głąb pamięci tego lata? Hot Wheels uwolnioneMiesięczna aktualizacja na lipiec zabierze Cię w nostalgiczną trasę z najnowszą zawartością do pobrania, która jest już dostępna w sklepach cyfrowych.

Nowy samochód zawiera brutalnego superbohatera Swamp Thing, który zadebiutował w DC Comics House of Secrets nr 92 w lipcu 1971 roku i został zmodyfikowany do wersji mikrosamochodu, która wygląda równie lepko z opalizującą zieloną farbą.

Hot Wheels Swamp uwolniony

Niebieskoskóry Szkielet Mattela, który ukrywa swoją nagą czaszkę pod fioletowym kapturem, dołącza do letniej ekipy w kolorowej wersji hot roda z serii Master of the Universe, której początki sięgają 1981 roku.

Hot Wheels uwolnił szkielet

Kontynuując złowrogi klimat, Shredder, arcywróg Wojowniczych Żółwi Ninja, który po raz pierwszy pojawił się w jego komiksie w 1984 roku, ma oszałamiający stylowy srebrny model z fioletowymi plamami na krawędziach i masce pojazdu.

Uwolnij nastoletnie zmutowane żółwie ninja

Towarzyszący trzem budzącym grozę pojazdom pakiet Retro Game Customization Pack da użytkownikom możliwość przekształcenia piwnicy w podmuch z przeszłości dzięki 11 unikalnym przedmiotom, w tym nowym tłu, ozdobom i staromodnym naklejkom, które pozwolą naprawdę przeżyć lata 80.

Hot Wheels uwolnił pakiet retro personalizacji

O ile nie jest to Twój Elon Musk, bardzo trudno jest doświadczyć unoszenia się w kosmosie bez grawitacji. Dzięki reszcie z nas gorące koła Uwolnij moduł Zero Gravity Checkpoint zawarty w lipcowych plikach do pobrania.

Hot Wheels uwalnia urządzenie z punktem kontrolnym zerowej grawitacji

Jeśli już kupiłeś Pełny karnet, tom 3Więc nie pocij się! Dostęp do lipcowej comiesięcznej aktualizacji będziesz mieć od 14Dziesiąty Lipiec, do aktualizacji w przyszłym miesiącu, spada o 4Dziesiąty Sierpień. a Rozszerzenie Zwariowane Melodie Dostępne również teraz.

READ  Mustang GT zmierzy się z Genesis G70 w serii wyścigów dragowych

Wszystkie elementy będą dostępne do zakupu pojedynczo, w poniższych cenach, lub możesz skorzystać z Hot Wheels Pass Vol.3 za 24,99 GBP / 29,99 USD.

14Dziesiąty Zawartość dodatkowa w lipcu 2022 r.

  • Szkielet – 1,99 $ / 1,69 £
  • Rzecz bagienna – 1,99 $ / 1,69 £
  • Niszczarka TMNT – 1,99 USD / 169 GBP
  • Pakiet dostosowywania gier w stylu retro — 0,99 USD / 0,79 GBP
  • Jednostka punktu kontrolnego zerowej grawitacji – 2,99 USD / 2,49 GBP

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top