Spider-Man: No Way to Get Home nadal rządzi tym na szczycie krajowej kasy w ten weekend

Panowanie Spider-Man: No Way Home na szczycie krajowej kasy zostało przedłużone do trzech tygodni po tym, jak ostatni film MCU zarobił kolejne 52,7 miliona dolarów w ostatni weekend 2021 roku.

Jak wspomniałem różnorodny, To sprawia, że ​​​​Spider-Man: No Way Home brutto wynosi 609 milionów dolarów i plasuje go na 10. miejscu na liście najbardziej dochodowych filmów krajowych wszechczasów. Chociaż właśnie przekroczył 608 milionów dolarów z Iniemamocni 2, teraz będzie się rozwijał w Star Wars: 620 milionów dolarów The Last Jedi i 623 miliony dolarów The Avengers.

Sprzedaż międzynarodowa również nadal rośnie, a zagraniczne przychody No Way Home wynoszą obecnie 759 milionów dolarów. Wszystkie te sprzedaże biletów przyniosły globalny brutto do 1,37 miliarda dolarów, co jest liczbą wystarczającą, aby przewyższyć film Czarna Pantera o wartości 1,34 miliarda dolarów i zapewnić 12. miejsce pod względem sprzedaży kasowej w historii.

Sing 2 nadal robił wrażenie i drugi weekend z rzędu zajął drugie miejsce ze sprzedażą biletów na poziomie 19,6 miliona dolarów. Być może najbardziej imponujący w przypadku filmu, w którym zagrali Matthew McConaughey, Reese Witherspoon, Scarlett Johansson i nie tylko, w ciągu tygodnia spadł o zaledwie 12%. Globalny brutto Sing 2 wynosi obecnie 89,6 miliona dolarów.

Chociaż jest to imponująca liczba podczas pandemii COVID-19, wyniki Sing 2 są daleko w tyle za oryginalnym krajowym przebiegiem kasowym wynoszącym 270 milionów dolarów i globalnym nakładem 634 milionów dolarów.

King’s Man zajął trzecie miejsce z 4,5 milionami dolarów, American Underdog zajął czwarte miejsce z 4,07 milionami dolarów, a Matrix Resurrections zajął pierwszą piątkę z 3,8 milionami dolarów. Matrix Resurrections odnotował niefortunny spadek w ciągu tygodnia o 64%.

W obecnej formie The Matrix Resurrections jest ostatnim filmem WB, który został dziś wydany w HBO Max i w kinach. W 2022 r. WB ma nadzieję poprawić wydajność kasową dzięki filmom takim jak Batman, Flash, Nie martw się, Kochanie i nie tylko.

READ  CBS przygotowuje się do debiutu w podobnym do ocalałych programie z udziałem celebrytów

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z największymi nadchodzącymi filmami, które mają się ukazać w 2022 r., w jaki sposób Spider-Man: No Way Home został ukształtowany przez największe niespodzianki i co fani Spider-Man IGN wybrali jako najlepszy w historii.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze Umieść tweeta i dalej Skurcz.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top