Space Force wprowadza nowe wzory rękawów rekruta

Zaciągnięci żołnierze Sił Kosmicznych w poniedziałek rzucili okiem na nowe insygnia, które wkrótce ozdobią ich rękawy po tym, jak Dowództwo zwróciło się o opinie na temat wielu opcji na początku tego roku.

W końcu urządzenie wprowadziło zestaw sześciobocznych emblematów, które stały się bardziej szczegółowe, gdy regent awansował w szeregach.

„Delta jest podstawą wszystkich insygniów zaciągniętych do USSF”, zgodnie z arkuszem informacyjnym, sierżant Sztabu Sił Kosmicznych Roger Tupperman. Udostępniono na Facebooku 20 września. „Heksagonalna granica otaczająca insygnia reprezentuje USSF jako szósty oddział Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych”.

Ta ostatnia opcja jest podobna do pierwszej wprowadzonej w marcu, a największe zmiany wprowadzane są na niższych rangach.

Dla Specjalistów lub tych z klas od E-1 do E-4, łata jest prostym czarnym sześciokątem ze srebrną deltą pośrodku, reprezentującą samą potęgę kosmosu. Srebrne smugi są dodawane przez środek dla osób w rangach od specjalisty 2 do specjalisty 4.

„Generał Vandenberg (nazwany bazą sił kosmicznych Vandenberg) został zasugerowany, ale nie został wykorzystany w młodszych liniach lotniczych” – podał serwis. „Uhonorujemy jego wizję naszym nowoczesnym wprowadzeniem do klasyki”.

Wyspecjalizowane linie reprezentują Ziemię lub fundament, na którym zbudowane są operacje Sił Kosmicznych. Służba stwierdziła, że ​​zmiana linii prostych na szewrony w wyższych stopniach symbolizuje zmianę, przez którą przechodzą Strażnicy, ponieważ biorą na siebie większą odpowiedzialność, a łuki symbolizują wznoszące się orbity kosmosu dla czterech najwyższych stopni szeregowych.

Podoficerowie i starsi podoficerowie naśladują projekty marynarki wojennej i straży przybrzeżnej, z wzorami wznoszących się łuków, skierowanych w dół pasków, delt i globusów.

Sierżant Sztabu Sił Kosmicznych ma najbardziej zawiłe miejsce, z deltami nałożonymi na trzy łuki, dwiema gwiazdami otaczającymi inną deltę i kulę ziemską oraz czterema paskami w kształcie jodeł skierowanymi w dół.

READ  Odkryj zaskakujące sekrety pierwszego masowego wymierania na Ziemi

Nowe insygnia są najnowszym aspektem wysiłków powstającej gałęzi wojskowej, aby ucieleśnić własną kulturę od momentu jej powstania w grudniu 2019 r. Siły Kosmiczne decydują również o własnej piosence, mundurze, strukturze personelu i nie tylko, aby odróżnić się od Sił Powietrznych , pod którą wchodzi Służba Kosmiczna.

W nadchodzących miesiącach siły kosmiczne opublikują wytyczne dotyczące tego, kiedy Strażnicy powinni zacząć nosić zaktualizowane naszywki.

Toperman powiedział na początku tego roku, że zamierza nosić nowy mundur i insygnia sił kosmicznych na bankiecie z okazji drugich urodzin Służby w grudniu.

„Dziękuję, że jesteś częścią swojej przyszłości!” Powiedział żołnierzom na Facebooku.

Rachel Cohen dołączyła do Air Force Times jako starszy reporter w marcu 2021 roku. Jej prace pojawiły się w Air Force Magazine, Inside Defense, Inside Health Policy, Frederick News-Post (Md.), The Washington Post i innych.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top