Sony opuszcza fanów Xbox, którzy chcą ekscytującej nowej funkcji na PlayStation 5 – „Naprawdę marzyłem, by Xbox był blisko…”

Chcesz dodać zabawne modyfikacje do nagrań z rozgrywki na PlayStation 5? Cóż, możesz to zrobić teraz! Sony zawsze udawało się zaskakiwać fanów PlayStation nowymi i ekscytującymi dodatkami do swoich dotychczasowych usług. W tej chwili są to zupełnie nowe Bitsy, które weszły do ​​Share Factory Studio w ramach wczorajszej aktualizacji. Choć brzmi to zabawnie, wprowadzenie funkcji Bits na PS5 przyciągnęło uwagę niektórych fanów Xboksa.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Dzięki Bitsom możesz teraz edytować nagrania na swoim PlayStation 5 w zupełnie nowy sposób, zapewniając najlepsze wrażenia z osobistego udostępniania. Użytkownicy będą mieli dostęp do zestawu wzorców bitowych, które pozwolą na tworzenie własnych wersji memów. Co więcej, będą również mogli stworzyć swój własny styl Bit.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Co to jest Share Factory Studio?

Bits jest dostarczany z darmową aplikacją Share Factory Studio, dostępną na PlayStation 5 w sklepie konsolowym. Oprócz Bits, Share Factory Studio zawiera szeroką gamę funkcji, które umożliwiają użytkownikom bezproblemową edycję i udostępnianie filmów i zrzutów ekranu z ich konsol. Jeśli jednak chcesz szybko dodać odpowiednie emocje do swojego filmu z gry, który chcesz udostępnić, Bits jest tym, czego potrzebujesz!

Bitsy są również dostępne w Twojej aplikacji PS i można je sparować z Game Capture, aby łatwo udostępniać je za pomocą smartfona.

Co możemy zrobić z Bitsami na PlayStation 5?

Bits pozwala początkującym redaktorom dostosować swoje klipy lub zrzuty ekranu Play Station 5 z łatwością. Ponadto jest to świetne narzędzie dla koneserów, którzy chcą dodawać popularne memy lub nowe treści, aby ich rozgrywka była bardziej wyrazista. Bits umożliwia również edytorom łatwy dostęp do wszystkich narzędzi. Możesz tworzyć małe 3-sekundowe filmy, aby przydzielać bity do 1 minuty.

według SonyKolekcja Bits będzie regularnie aktualizowana o nowe memy i odniesienia. Bity będą aktualizowane w zależności od dnia tygodnia, specjalnych okazji i nie tylko. Oprócz tego użytkownicy mają dostęp do zupełnie nowego zestawu animowanych naklejek, nowej funkcji doodli oraz możliwości dodawania dźwięku do swoich filmów.

READ  BMW M5 Drag Race przeciwko Mercedes-AMG E63 S Bardzo blisko

Obejrzyj tę historię: Najlepiej sprzedająca się konsola PlayStation wszech czasów

Podczas gdy Bits ma wiele korzyści dla PlayStation 5 Fani szukający szybkich sposobów na edycję, reklama fanów Xbox Bits wspomniała, że ​​jego ulubiona konsola nie ma funkcji nagrywania i udostępniania.

Jednak niektórzy fani PS5 uznali Bits za „wulgarne”.

Z drugiej strony niektórzy fani wydawali się lubić aktualizację.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Cóż, Share Factory Studio i Bits zaspokoją potrzeby odbiorców, którzy nie korzystają jeszcze z profesjonalnych narzędzi do edycji. Usługi te są bardzo podstawowe pod względem prezentacji, ale bardzo łatwe w użyciu, co przyciąga uwagę początkujących. W tej chwili PlayStation znacznie ulepszyło swoją grę na PS5 w zakresie nagrywania, edycji i udostępniania rozgrywki.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top