27 stycznia, 2021

taniec.org.pl

Informacje o Polsce. Wybierz tematy,

Skoki narciarskie. Adam Massis zdradził, jak personel zareagował na słowa Granroota

Holver Eckner Granerut z wielką pogardą mówił o formie i skokach polskich zawodników. Za to był surowo krytykowany. W rozmowie z „DVB Sport” Adam Mays ujawnił, jak zareagował piano-cervoni.

Carol Waseek

Adam Malice

PAP / Grzegorz Momot / Zdjęcie: Adam Moyes

Po przegranym meczu w Innsbrucku Norwegia zaatakowała zawodników Michaela Doleiselina, oskarżając ich o szczęście podczas meczu Czterech Skoczni. Zapowiedział też, że zrobi wszystko w Biscopsofen, aby zdobyć Złotego Orła.

– Kamil Stoch jest bardzo niestabilny, mogę go złapać w Biscopsofen. Polak nie skakał tak dobrze, ma tylko dobre wyniki – skomentował w rozmowie z norweską TV2.

Holver Eckner Granrud szybko zorientował się, że jego wypowiedzi wprowadziły go w błąd. Kilka godzin po niefortunnych słowach skoczek przeprosił kibiców i Kamila Stokesa. W wywiadzie dla „DVB Sport” Adam Mays zdradził, jak piano-cervoni zareagował na słowa Granerudy.

Obejrzyj wideo: Sky Jumping. Lider PZN potwierdza: W Polsce będzie dodatkowy weekend Pucharu Świata! Kto zorganizuje dodatkowe mecze?

– Kiedy o tym usłyszeliśmy, – nie będę się ukrywał – zaśmialiśmy się trochę. Pomyślałem sobie: był młody, niedoświadczony, powiedział to emocjonalnie. A więc przeprosiny, które przyszły później – zgodził się Moise.

– Z Norwegami pracujemy naprawdę dobrze, chodzi o relacje i są gracze, więc ten raport był trochę zaskakujący. Jednak nie trzeba się nad tym rozwodzić – dyrektor Sky Jumping i Nordic, koordynator związany z PZN.

Finał 69. Turnieju Czterech Skoczni odbędzie się w środę (6 stycznia). Granerut zajmuje trzecie miejsce po trzech poziomach. Do głowy Kamila Stokesa traci zaledwie 20 punktów.

Przeczytaj także:
– 69 Mecz Czterech Skoczni. Na Kamilu Stochu topią się wielkie nazwiska. „Uczta dla oczu”
– Granerut i jego partner otrzymali wiele wiadomości od polskich fanów. „Przekroczyli granicę”

READ  Masowa operacja FBI w Stanach Zjednoczonych. Zwolniono 33 dzieci
Czy Kamil Stokes wygra mecz Czterech Skoczni?

Głosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Zgłoś błąd

WP SportoweFakty