SDCC 2022: Obejrzyj pierwszy zwiastun Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Być może najwspanialsza w nim rzecz Lochy i smoki jest to, że może to być absolutnie wszystko w zależności od tego, kto przyjdzie do stołu, W tym film z udziałem Chrisa Pine. Chcesz wiedzieć, jak to może wyglądać? Masz szczęście.

utknął w rozwoju przez większą część ostatniej dekady, Dungeons & Dragons: Honor wśród złodziei To nadchodzący film oparty na planszowej grze fabularnej i fenomenie kulturowym — i do tego tygodnia nikt nie wiedział. Jednak w San Diego Comic ConParamount daje fanom pierwsze spojrzenie na pełnometrażowy film w akcji.

Zamiast bardzo poważnej adaptacji fantasy, ta czyta się jak film o napadzie kumpla Pełen znanych potworów. Reżyseria: John Francis Daly i Jonathan Goldstein (duet stojący za Excellent Comedies) nocna gra), Honor wśród złodziei Gwiazdy Chris Pine, Reggie Jean Page, Sophia Lillis (kto udostępnił Dostała się do D&D poprzez rzeczywiste podcasty jako Critical Role) i Michelle Rodriguez – którą fani mogą krótko zobaczyć w postaci na podłodze podczas Comic-Conu w zabawnej instalacji barowej.

Dungeons & Dragons: Honor wśród złodziei Premiera w kinach zaplanowana jest na marzec 2023 roku.

Możesz znaleźć wszystkie pokrycie Polygon dla Wiadomości SDCC 2022, zwiastuny i nie tylko.

READ  Celine Dion odwołuje pozostałe koncerty w Ameryce Północnej

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top