Saskatchewan Rogriders przegrali z Calgary Stampeders i wyeliminowali konkurs playoff

Regina – Po wyeliminowaniu Saskatchewan Rogriders z sobotniego meczu play-off Craig Dickinson będzie miał nadzieję na powrót w czwartym sezonie jako główny trener.

Dickinson i dyrektor generalny Jeremy O’Day byli pod ostrzałem przez ostatnie dwa miesiące, ponieważ kolarze zmagali się z ciężkimi problemami od początku sezonu 4:1. Sobotnia porażka 32-21 z Calgary Stampeders spowodowała spadek Raiders do 6-11 po prowadzeniu 2-10 w ostatnich 12 meczach.

The Stampeders, 11-6-latek i wicemistrz playoffów, po raz szósty z rzędu przegrali u siebie Raiders.

Dickinson został zapytany po meczu, czy otrzymał jakiekolwiek zapewnienia, że ​​on i Audi utrzymają swoje pozycje w sezonie 2023.

– Nie, ale będziemy dalej pracować tak, jak teraz – powiedział Dickinson, który jako trener Saskatchewan strzelił 28-21 goli.

Zapytany, czy chce wrócić, szybko odpowiedział.

Absolutnie. Absolutnie. Uwielbiam to miejsce. „Czuję, że mamy tu dużo do zrobienia” – powiedział Dickinson.

Przed weekendem Saskatchewan miał niewielkie szanse na zakwalifikowanie się do sezonu posezonowego. The Raiders zremisowali z Hamilton Tiger Cats o trzecie i ostatnie miejsce w playoffach Konferencji Wschodniej. Jakakolwiek kombinacja zwycięstw Tiger-Cats i strat kolarzy w sumie dwóch w ostatnich dwóch tygodniach sezonu zniszczyłaby Saskatchewan.

Hamilton pokonał w piątek 30-27 Ottawa Redblacks, a sobotnia porażka ze Stampeders przypieczętowała los biegaczy. Chociaż możliwe jest, aby Ticats i Riders zakończyli sezon z identycznymi rekordami, zespół crossoverów powinien mieć lepsze wyniki niż zespół zajmujący trzecie miejsce w drugiej dywizji, a najlepsze, co mogą teraz zrobić Riders, to wyrównać rekord Tikaty.

Poszukiwacze mieli duże oczekiwania od swoich fanów co do osiągnięcia Gray Cup, który odbędzie się w Reginie 20 listopada. Ostatni raz Ragon przegapił play-offy w 2016 roku.

Calgary zdominował grę imponującym atakiem z doskoku, osiągając łącznie 212 jardów w 37 carry. Derrick Mills prowadził z 103 jardami na 17 buggy, podczas gdy Cadim Curry dodał 75 jardów na 11 buggy.

READ  Valentina Shevchenko odpowiada Chabibowi Nurmagomedovowi i broni dziewczyn z kart pierścieniowych

Poszukiwacze zajmowali się wieloma problemami w trakcie sezonu – kontuzje, kwestie dyscyplinarne, epidemia koronawirusa, żeby wymienić tylko kilka. Ale najtrudniejszą kwestią była nieskuteczność linii ofensywnych i defensywnych.

Sukces Calgary na ziemi podkreślił ten punkt, podobnie jak ich pięć worków. W tym sezonie zawodnicy zezwolili na 71 worków.

„Myślę, że powód, dla którego w tym roku walczymy z przodu po obu stronach. Jeremy (O’Day) i ja próbowaliśmy to naprawić. … Trofea w piłce nożnej często trafiają do graczy, którzy biegają po czterdziestce i skaczą wysoko, ale Końcowe mecze są wygrywane i przegrywane w okopach. Myślę, że dzisiejszej nocy Calgary zapewniło nam zwycięstwo po obu stronach piłki, dlatego wygrali mecz” – powiedział Dickinson.

Aby zaimponować swojej drużynie, Dickinson umieścił na ławce rezerwowego weterana rozgrywającego Cody’ego Fajardo na korzyść drugiego gracza roku, Masona Fine’a, który swój pierwszy mecz rozpoczął w sobotę.

Fine, który ukończył 18 z 28 podań na 196 jardów jednym przyłożeniem, czuł, że na rekord 6-11 wpłynęły problemy, z którymi zespół miał do czynienia w tym sezonie.

„Moi trenerzy w szkole średniej mieli takie powiedzenie: „Gdyby piłka nożna była sprawiedliwa, piłka byłaby okrągła, ponieważ wiedzieliby, gdzie się odbijać, ale w piłce nożnej odbija się na różne sposoby” – powiedział Fine.

Odbiorca Chuck Evans zgodził się, że kolarze nie zdążą na czas zrobić wielkich zagrań.

Obie drużyny walczyły ofensywnie w pierwszej połowie, zdobywając sześć bramek z gry, cztery od Rene Paradisa z Calgary i dwa od Bretta Luthera z Saskatchewan.

Trzecia kwarta to zupełnie inna historia, ponieważ Evans wbiegł do strefy końcowej, zanim Curry i Mills zdobyli ponad dwa jardy dla Calgary.

Richie Cendany z Reginy otrzymał podanie od Jake’a Mayera przy przyziemieniu z 14 jardów w czwartej kwarcie, aby utrzymać grę poza kontrolą.

READ  Trener Ognistych Gigantów Joe Judge po 4-13 sezonach

Mario Alford rozpalił tłum w ostatniej minucie rzutem powrotnym ze 104 jardów za przyłożenie. Jest pierwszym graczem w historii Al-Rajideen, który zdobył przyłożenie w tym samym sezonie na początku, oddanym z rzutu karnego i nieodebranym golu.

Shawn Lemon, Volarian Orimolide, Fraser Subic, Cameron Judge i TJ Ryan mieli torby dla Stampeders. Lemon ma w tym sezonie 14 worków, co czyni jego karierę najlepszym w 2016 roku z Toronto Argonauts.

Ten raport został po raz pierwszy opublikowany przez The Canadian Press 22 października 2022 r.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top