Mistrzostwa PGA w Southern Hills


Dustin Johnson, Bryson DeChambeau, Taylor Guoch, Terrell Hutton i Louis Oustoizen będą jednymi z najważniejszych punktów omawianych we wtorkowym losowaniu.

Aby zobrazować, jak długo minęło od ostatniego goszczenia Southern Hills, kiedy PGA of America zstąpiło tutaj w 2007 roku, minęły kolejne dwa miesiące, zanim Dustin Johnson zadebiutował na PGA TOUR, a jedynym Kimem w tej dziedzinie był Anthony, potem debiutant PGA TOUR i niedaleko w czasie i przestrzeni od swoich terenów uniwersyteckich na Uniwersytecie Oklahoma.

DJ zaliczył 24 rundy, w tym dwa główne, aw tym tygodniu na boisku są cztery Kimy, w tym Joohyung. Znany również jako Tom, jest najmłodszym kwalifikującym się graczem roku, mając zaledwie 19 lat. Miał pięć lat podczas PGA 2007. (Tu wstaw emoji „przestraszony”).

Spośród 156 zawodników na boisku w PGA Championship – wszyscy uczestnicy to profesjonaliści; Jest jedynym nie-amatorem – 17 było w Southern Hills na PGA 2007. Woods zdał z najlepszymi ze wszystkich – jego trzynaste zwycięstwo w majorze – ale pamiętaj, jak nieistotny jest testowany kurs w tym tygodniu.

Southern Hills to wciąż 70, ale renowacja w 2019 roku przywróciła szersze chodniki, unikalną strukturę dla każdej kryjówki i zieleni bez grubej chropowatości wokół obwodu. Na 7,365 jardów jest o 234 jardy dłuższy niż w poprzednim obrocie, ale postęp technologiczny w sprzęcie i sposób, w jaki golfiści wykorzystują zmierzone dane, działają jak korektory.

Programy nauczania z korytarzy bermudzkich są skierowane do pentebra, których średnia powierzchnia wynosi nieco ponad 5000 stóp kwadratowych. W kontekście docelowej wielkości i podstawowej agronomii pasuje do Colonial Country Club, miejsca przyszłotygodniowego wyzwania Charlesa Schwaba, więc nie jest to rzadkie połączenie.

Strumienie, które przepływały przez posiadłość, również zostały przywrócone, a tylko trzy otwory z wodą zostały nieco oszczędzone. Jak powinno być w przypadku każdego kursu wartego tych rachunków, mentoring będzie wymagał cierpliwości, zarządzania kursem i odrobiny turniejów, na ile pozwala kurs. Pojawienie się na szczycie tabeli liderów będzie wymagało precyzji od tee do greenu i dotknięcia wokół greenów. Sekret układania talii przeniesie długą grę do weekendu.

READ  Smutny dzień Cam Newtona dla Carolina Panthers kończy się siadaniem | NFL

Podczas gdy 90-stopniowy upał i przeważające wiatry z południa przywitają graczy w czwartek, nie ma szans na powtórkę z 2007 roku. W tym tygodniu maksymalne temperatury w ciągu dnia osiągnęły 100 stopni, a wskaźniki upałów poszybowały w górę, więc ostrzeżenie o przegrzaniu było . Obowiązuje cały czas.

W tym tygodniu system przejdzie później w piątek i może przynieść deszcz i być może ciężką pogodę. Dzięki temu, dzięki silnej bryzie krążącej z północy, większość chłodniejszego sobotniego dnia spadnie do lat 60-tych. Oczekuje się, że niedzielne warunki będą tak przyjemne, że Izba Handlowa może się zarumienić. Oczekuje się, że do tego czasu wiatry również ucichną, ale w tych rejonach nie wstrzymuj oddechu.

Mistrz zostanie zwolniony dożywotnio w turnieju. Zostanie również zaksięgowany w kolejnych pięciu edycjach pozostałych trzech głównych kierunków, a jego członkostwo w PGA TOUR zostanie przedłużone do 2026-27, jeśli jeszcze go tam nie ma.


Harmonogram Roba Boltona

Rob Bolton z PGATOUR.com podsumowuje i przegląda każdy turniej z wielu perspektyw. Poszukaj jego następujących wkładów zgodnie z planem.

Poniedziałek: Oceny siły
Wtorek*: Wybierz „Podgląd Em, Sleepers, Draws i Fade”
Sobota: akcesoria medyczne
NiedzielaKwalifikacje, przetasowania w gabinecie, klasyfikacje juniorów

* – Rob jest członkiem Komisji Selekcyjnej Ekspertów PGATOUR.COM dla PGA TOUR Fantasy Golf, która również publikuje we wtorek.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top