Samsung wprowadził na rynek nowe składane smartfony, które mają zadebiutować na imprezie „Unpacked” 10 sierpnia

Samsung udostępnił dziś oficjalny zwiastun nadchodzącego wydarzenia „Unpacked”, podczas którego zadebiutuje nowa generacja składanych smartfonów, w tym Galaxy Z Fold 4 i Galaxy Z Flip 4.

Wydarzenie Unpacked zaplanowano na środę, 10 sierpnia o godzinie 9:00 ET, podobnie jak Samsung. Już przyjmujesz rezerwacje Na smartfony, które nie zostały jeszcze zapowiedziane. „Odkryj teraz, jak kolejny Galaxy jest większy niż telefony, i przygotuj się na ujawnienie swojego świata jeszcze lepszych doświadczeń w Samsung Unpacked” – czytamy w haśle wydarzenia, drażniąc nowe urządzenia.

Plotki wskazują, że Złożenie Galaxy Z 4 Otrzymasz zaktualizowany projekt z pojedynczym zawiasem zamiast podwójnych zawiasów w poprzedniej generacji składanych telefonów Samsung. Nowy zawias będzie mniejszy, aby uzyskać cieńszą i lżejszą konstrukcję, a smartfon nadal będzie się składał jak książka.


Oczekuje się, że Z Fold 4 będzie nadal wyświetlać 7,6-calowy wyświetlacz wewnętrzny z częstotliwością odświeżania 120 Hz i może mieć czujnik odcisków palców pod wyświetlaczem zamiast czujnika odcisków palców po prawej stronie urządzenia. Ulepszone aparaty są dostarczane, w tym teleobiektyw 10 MP z 3-krotnym zoomem optycznym, aparat szerokokątny 50 MP i ultraszerokokątny aparat 12 MP. Galaxy Fold 3 jest wyceniony na 1800 USD, a analityk wyświetlania Ross Young twierdzi, że Fold 4 może uzyskać niewielką obniżkę ceny.

Samsung składany 3 przód


Jeśli chodzi o Galaxy Z Klapka 4Nadal będzie miał ekran o przekątnej 6,7 cala, który składa się w pionie, ale według Younga będzie miał większy, 2-calowy wyświetlacz. Niewiele wiadomo o Z Flip 4, ale możliwe są ulepszenia aparatu, a także zwiększenie żywotności baterii i nowe opcje kolorystyczne. Oba nowe telefony mają być zasilane najnowszym chipsetem Qualcomm Snapdragon 8 Plus.

galaxyzflip5


Samsung produkuje składane urządzenia od czasu wprowadzenia Galaxy Fold 2019, a firma ma wieloletnie doświadczenie w wielu ulepszeniach i iteracjach projektowych.

Apple nie wydało jeszcze składanego pliku Iphonechociaż plotki sugerują Trwają prace nad prototypami. Obecnie prace podobno są na wczesnym etapie, a Apple rozważał kilka rozmiarów składanych ekranów, w tym jeden, który rozszerza się do podobnego rozmiaru 6,7 cala. iPhone 13 Pro Max i inni są w przedziale od ośmiu do dziewięciu cali.

READ  YouTuber właśnie stworzył swój pierwszy „PS5 Slim”, Kinda — Recenzja Geek

Plotki o składanej konstrukcji Apple są wszędzie, niektóre sugerują niewidoczny zawias, podczas gdy inne wskazują na konstrukcję z dwoma ekranami z widocznym zawiasem. Pojawiła się też plotka o składanym iPhone‌ o konstrukcji przypominającej klapkę, podobnej do Galaxy Z Flip. Wiele źródeł sugeruje, że rok 2025 jest najwcześniej, kiedy możemy zobaczyć „składanego iPhone’a”, więc jest mnóstwo czasu na zmiany i ewolucję planów Apple.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, co wiemy o składanym iPhonie, sprawdź Niestandardowy składany przewodnik po iPhonie. Podobno Apple również pracuje nad plikiem iPad z większym składanym ekranem.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top