Sabres szybko zdobywają 3 punkty po trzeciej próbie i oddalają się od Capitals

Vihervári dał Capitals prowadzenie 1:0 po 2:46 pierwszej tercji po strzale znad lewego koła, który pokonał Luukkonena na pięciu dołkach.

Zemgus Girgensons wyrównał na 1:1 o 15:42, kiedy skierował piłkę Dahlina do Lindgrena.

Petrka po grze w przewadze wyprowadziła Buffalo na 2:1 o 16:50. Krótkie centralne podanie Zaca Bensona trafiło w kij Tucha i skierowało się do Petrki, która wpadła do otwartej siatki obok rozległego Lindgrena znad linii bramkowej.

Następnie Petrka podwyższył na 3-1 po 10:54 drugiej tercji. Strzelił gola na własnym prowadzeniu po tym, jak Tuch wymusił stratę Nicolasa Obi Kupila nad prawym kołem.

„Kij tego gościa jest szalony” – Petrka powiedziała o Tuchu. „To tak, jakbyś miał samochód i jeździł tam i z powrotem. Wygrywa wiele krążków na ataku, co sprawia, że ​​bardzo łatwo się z nim gra. Byłem bardzo szczęśliwy, że do mnie przyszedł. „

Strome podwyższył wynik na 3-2 o 19:14, swoim bekhendem pogrzebał odbicie w boisku i strzelił gola w grze w przewadze.

„Ogólnie rzecz biorąc, nie zagraliśmy zbyt dobrze, więc mieliśmy szczęście, że zajęliśmy taką pozycję w trzeciej kwarcie” – powiedział Fehervari. „Ale potem zwróciło się to przeciwko nam. Mam na myśli, że ogólnie musimy być lepsi, na przykład być bardziej przejrzyści [defensive] „Ten obszar musimy po prostu dokładniej zbadać”.

Dahlin podwyższył wynik na 4-2 po 3:03 trzeciej tercji po mocnym wsadzie z lewego punktu po grze w przewadze.

Sabres zakończyli grę w przewadze z bilansem 2 na 2, po tym jak w poprzednich siedmiu meczach osiągnęli wynik 0 na 18 z przewagą mężczyzn.

„Odbyliśmy wiele rozmów i wreszcie nadszedł czas” – powiedział Dahlin. „Mieliśmy wiele okazji w ostatnich pięciu meczach, ale nie strzeliliśmy żadnego gola. Może to powodować frustrację, ale nie poddawaliśmy się i strzeliliśmy dziś dwa naprawdę dobre gole, a teraz musimy dalej budować. „

READ  Liga amerykańska bez przetargów: 17.11.23 – Plotki handlowe MLB