Resident Evil-Like Horror jest darmowy przez ograniczony czas

Resident Evil-Like Horror jest darmowy przez ograniczony czas

Fani Resident Evil i wszyscy fanatycy horrorów mają teraz darmową grę do pobrania. To nie Resident Evil z nazwy, ale jest blisko – na tyle blisko, że gra zaczęła się nawet jako remake Resident Evil 2 zanim dojrzał do własnego niezależnego tytułu, tak jak jest teraz. Gra, o której mowa, nazywa się Demir: 1998, I choć teraz można ją bezpłatnie pobrać i zachować, ta oferta będzie obowiązywać tylko przez ograniczony czas.

Demir: 1998, dla tych, którzy go nie znają, wygląda bardzo podobnie do Resident Evil, jeśli trochę zmrużysz oczy. Ma perspektywę przez ramię, zombie do zabicia, zagadki do rozwiązania i podobny ogólny styl w porównaniu do gier Resident Evil. Pierwotnie zaczęło się jako Resident Evil 2 Remake został ostatecznie zmiażdżony przez Capcom, chociaż gra została później wydana jako własne IP.

A teraz fani horrorów mogą grać w tę grę za darmo. Platforma GOG firmy CD Projekt pozwala ludziom odbierać grę za darmo już teraz w ramach konkursu rozdawanego od 30 grudnia. Będzie to jednak trwało tylko 72 godziny, więc będziesz musiał odebrać ją wcześniej niż później, aby upewnić się, że nie przegapisz oferty.

Demir: 1998 Gracze przełączają się między różnymi postaciami, grając we wszystkie charakterystyczne części gry Resident Evil, w tym inwazję zombie w małym miasteczku, zarządzanie ekwipunkiem, przedmioty kolekcjonerskie do zdobycia i „wiele odniesień” do horrorów z lat 90., powiedział deweloper Invader Studios w przeglądzie gry. Gra zajmuje tylko 22 GB, więc w ogóle nie zajmie miejsca na twoim urządzeniu, i jak to zwykle bywa w przypadku tych gier, ta gra od GOG jest wolna od DRM, jeśli to dla ciebie ważne.

READ  YouTube testuje opcję odtwarzania „1080p Premium”.

Chociaż jest bezpłatny, warto najpierw przejrzeć recenzje, zanim zdecydujesz, czy jest wart twojego czasu. Niektórzy zwracali się do gry z powodu błędów i innych problemów, a także braku magii Resident Evil, która sprawia, że ​​te gry działają, podczas gdy innym nadal się podoba pomimo wszelkich wad lub negatywnych opinii. Bycie wolnym oznacza, że ​​nie stracisz nic oprócz czasu na grę, jednak jeśli chcesz spróbować, Możesz go pobrać stąd.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *