Xiaomi 11i i 11i HyperCharge otrzymują aktualizację MIUI 13 opartą na systemie Android 12

Xiaomi 11i i 11i HyperCharge otrzymują aktualizację MIUI 13 opartą na systemie Android 12

Xiaomi Odsłoń to Xiaomi 11i i Xiaomi 11i HyperCharge Smartfony wracają w styczniu tego miesiąca. Do tego czasu Android 12 był już dostępny od kilku miesięcy, ale firma nie była w stanie wprowadzić nowych smartfonów z Androidem 12. Urządzenia również nie otrzymały MIUI 13 i zostały ujawnione z systemem operacyjnym Android 11 MIUI 12.5. Teraz dla wszystkich, którzy cierpliwie czekali, mamy dobrą wiadomość. Xiaomi wprowadza na rynek długo oczekiwaną aktualizację Androida 12, która również wysuwa na pierwszy plan najnowszy MIUI 13. Niestety Modernizacja Nie zawiera wielu szczegółów technicznych.

Podsumowanie specyfikacji HyperCharge Xiaomi 11i i 11i

Przypomnijmy, że zarówno Xiaomi 11i, jak i Xiaomi 11i HyperCharge mają prawie te same specyfikacje z różnicami w pojemności baterii i szybkości ładowania. Wanilia ma większą baterię 5160 mAh, ale szybko ładuje 67 W. Tymczasem Xiaomi 11i HyperCharge jest wyposażony w mniejszą baterię 4500 mAh, ale swoją nazwę „hipercharge” zawdzięcza szybkości ładowania 120 W. Wanilia waży 204 gramy, podczas gdy wariant HyperCharge waży 201 gramów. Tu różnice się kończą.

Szukając podobieństw, oba urządzenia przynoszą MediaTek Dimensity 920 SoC. W ten sam sposób obaj mają 6,67-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości Full HD+ i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Mają też potrójne konfiguracje kamer z tyłu z makrami podstawowymi 108MP, ultrawide 8MP i 2MP. W przypadku selfie i wideorozmów oba warianty Xiaomi 11i mają jednostki 16 MP. Oferuje również boczne skanery linii papilarnych i obsługuje funkcję rozpoznawania twarzy.

MIUI 13 pojawia się w serii 11i

Aktualizacja MIUI 13.5.0

Firma nie zaoferowała kompletnej przebudowy ze wszystkimi zmianami wprowadzonymi przez tę aktualizację. Możesz jednak spodziewać się wszystkich funkcji wprowadzonych w Androidzie 12, takich jak silnik Monet i bardziej „przejrzystych” opcji bezpieczeństwa. MIUI 13 wprowadza również znaczące ulepszenia w stosunku do poprzednich wersji, takie jak większa wydajność i bardziej responsywny interfejs użytkownika. Należy zaznaczyć, że to dopiero początek drogi dla wariantów Xiaomi 11i. Prawdopodobnie otrzymasz te urządzenia Aktualizacja MIUI 13.5.0 i MIUI 14.

READ  Wahoo ogłosiło integrację z aplikacją Trailforks - Mapy biegów

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *