Promotorzy wrestlingu mają problem z rezerwacją byłej gwiazdy WWE Cesaro

Były supergwiazda WWE Cesaro (Claudio Castagnoli) jest jednym z największych nazwisk na rynku wolnych agentów, ale jak dotąd nie wiadomo, jakie ma plany.

Jego najnowsze wiadomości są takie, że wielu promotorów wrestlingu jest zainteresowanych rezerwacją go, ale to, o co prosi, jest uważane za ważne. W niektórych przypadkach promotorzy nie otrzymali od niego odpowiedzi.

Cesaro opuścił WWE w lutym po tym, jak obie strony nie były w stanie osiągnąć nowego porozumienia. Drzwi są otwarte, aby mógł wrócić, ale wygląda na to, że będą musieli podnieść cenę, jeśli chcą go z powrotem. Ponieważ nie ma klauzuli o zakazie konkurencji po wygaśnięciu jego kontraktu z WWE, od końca lutego może on podpisać umowę z dowolną firmą.

Fightful został po raz pierwszy zgłoszony przez promotorów, którzy próbowali go zarezerwować, a niektórzy nie mieli od niego wiadomości. W raporcie zauważono również, że Cesaro wycenił sobie niektóre rezerwacje i ma agenta, który go reprezentuje. Wysoka cena wywoławcza jest powszechna wśród zapaśników, którzy lubią wybierać kilka wybranych rezerwacji i często zdarza się to w przypadku zapaśników stabilnych finansowo. Bray Wyatt jest tego przykładem, a biorąc pod uwagę, że Cesaro jest w WWE od 11 lat i nie wiadomo, jak wyrzucać swoje pieniądze, możliwe, że jest w tym samym miejscu co Wyatt i może nie musi teraz nigdzie pracować.

Cesaro ostatnio żartował na Twitterze, że fani go wkrótce zobaczą. Jak wcześniej wspomniano, zarejestrował się dla znaku towarowego „CSRO”, a ostatnio wysłał następujący tweet, który mówi po prostu: „Już wkrótce…”

Nie jest tajemnicą, że Tony Khan jest wielkim fanem Cesaro, którego historia sięga czasów Ring of Honor, więc prawdopodobnie zobaczymy go w pewnym momencie w AEW.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top