Priorytet pilnego ulepszenia obrony

WINNIPEG — Puchar Stanleya i droga do zmiany tego składu są dostarczane z pełną prędkością przed samolotami Winnipeg Jets.

Odkąd Montreal Canadiens powrócili z play-offów w drugiej rundzie, Jets byli zajęci przygotowaniami do liczb, które będą poza sezonem.

Dla Kevina Cheveldayoffa i firmy istnieje wiele potencjalnych dołów, poczynając od zapewnienia chronionego planu dla projektu ekspansji Seattle Kraken.

Lista (przewidywana obecność siedmiu napastników, trzech obrońców i jednego bramkarza) ma zostać stworzona 17 lipca, a nazwiska piłkarzy zostaną ustalone 21 lipca w Seattle.

Pierwsza runda draftu NHL 2021, która faktycznie odbędzie się drugi rok z rzędu przed wyjazdem do Montrealu w 2022 roku, ma się odbyć zaledwie dwa dni później, a rundy od drugiej do siódmej zaplanowano na 24 lipca.

Jets zachowuje 17. ogólny wybór, a następnie opcje pojawiają się w drugiej, trzeciej i piątej rundzie – więc nie byłoby zaskoczeniem, gdyby doszło do wymiany lub dwóch, aby spróbować odzyskać niektóre typy, które były wcześniej przeniesionymi transakcjami.

Zanim darmowa agencja zostanie otwarta 28 lipca, te rozszerzone liczby osiągną eskalację, zwłaszcza gdy wydaje się, że niektóre z wielkich nazwisk są dostępne w handlu – co może prowadzić do hitu lub kilku nazwisk w całej lidze.

Jak zajęty jest charakter samolotu?

Nie będzie to remont, ale potrzeba kilku ulepszeń, aby zwiększyć podstawową grupę, która awansowała do finału Konferencji Zachodniej w 2018 r., ale od tego czasu wygrała tylko jedną rundę.

Łatwo jest ustalić priorytety dla Jets, ale nadal trudno powiedzieć, ile ruchu jest na horyzoncie.

Mając to na uwadze, oto krótkie spojrzenie na to, co jest na horyzoncie dla Jets:

Wyjdź z listy chronionej

Jest bardzo prawdopodobne, że debata w organizacji została już rozstrzygnięta, ale oczekiwania wśród fanów będą rosły, dopóki te listy nie zostaną upublicznione.

Podczas gdy wielu dyrektorów generalnych foteli napływało twórczych sugestii, większość opcji jest dość prosta.

Conor Helbwick, Blake Wheeler, Mark Sheffley, Nicholas Ellers, Kyle Connor, Pierre-Luc Dubois, Adam Lowry, Andrew Cobb, Josh Morrissey i Neil Beyonc można napisać piórem, a ostateczne liczby należą do Dylana DeMillo lub Logana Stanleya.

READ  Bellator 262 wyniki: aktualizacje transmisji na żywo przez granie | „Velazquez kontra Kielholtz”

DeMelo zdecydował się zrezygnować z nieograniczonej bezpłatnej agencji w ostatnim sezonie poza sezonem, aby podpisać czteroletnią umowę o wartości 12 milionów dolarów z Jets, podając stabilność jako jeden z powodów, dla których wybrał.

Chociaż nie prezentuje niesamowitych statystyk, DeMelo zapewnia stabilność swojemu defensywnemu partnerowi.

Jets poczynili również znaczącą inwestycję w rozwój Stanleya, pierwszego Dyrektora Roku 2016, który zajął 18 miejsce.

Stanley miał imponujący sezon w swoim trzecim roku jako zawodowiec, wykorzystując swój przedłużony okres poza sezonem, aby stać się regularnym w NHL.

Jest to wytrzymała strzelanka znana ze swoich rozmiarów (sześć stóp siedem, 231 funtów) i chociaż wnosi element fizyczny, Stanley również wielokrotnie pokazał swoje ręce.

Po zobaczeniu, jak Stanley zaczyna pokazywać przebłyski swojego potencjału, Jets raczej nie będą chcieli, aby więcej produktu końcowego zostało przeniesione do nowego zespołu, zwłaszcza bez otrzymania w zamian aktywów.

Jets może rozważyć zawarcie umowy pobocznej podobnej do tej z Vegas Golden Knights w 2017 roku, ale to zależy od ceny wywoławczej Krakena GM Rona Francisa.

Czy Kraken mógł być zainteresowany kimś takim jak obrońca Sami Nico, napastnik Jansen Harkins, a nawet potencjalny bramkarz Michael Berden?

Nie jest to wykluczone, ale prawicowy Mason Appleton jest głównym kandydatem do wyboru, z wyjątkiem nieoczekiwanego obrotu wydarzeń – lub jednej z tych pobocznych transakcji wymienionych powyżej.

Dowiedz się, gdzie stoją rzeczy z filiżanką

Wszechstronny Jets forward jest darmowym proxy na smyczy i wyraził chęć stania się najnowszym niezbędnym elementem, do którego zobowiązuje się przedsiębiorstwo. Cope wyjaśnił po wywiadzie końcowym, że jest otwarty na wszystkie opcje, jeśli chodzi o następny kontrakt.

Dopiero okaże się, jak wygląda ta potencjalna transakcja.

Liczby AAV są na północ od 4 milionów dolarów, w zależności od liczby lat rejestracji Copp i liczby nieograniczonych bezpłatnych lat agencyjnych od zakupu samolotu.

READ  Harmonogram meczów pierwszej rundy NHL Stanley Cup 2021, informacje telewizyjne

27-letni Cobb kończy sezon w karierze, w którym strzelił 15 bramek i 39 punktów w 55 meczach, przy średnim czasie 18:15 na mecz (około pięć minut więcej niż średnia w jego karierze).

Odgrywa regularną rolę sześciośrodkowego środkowego napastnika, który może grać jako środkowy lub skrzydłowy, jest częścią najlepszej jednostki strzelców karnych z częstym kolegą z drużyny Adamem Lowery, a także był częścią bardzo skutecznej drugiej jednostki grającej.

Zaledwie rok przed zawieszoną, nieograniczoną, bezpłatną agencją Copp jest uprawniony do arbitrażu, ale to droga, którą Jets już nigdy nie będą zainteresowani.

Priorytetem dla obu stron jest zawarcie umowy, ale jeśli nie zostanie znaleziony wspólny grunt, samolot może zbadać możliwość przeniesienia Cobba w celu…

ULEPSZONA OBRONA

Nie jest to nowy priorytet, ale pilność osiągnęła nowy poziom.

Trener odrzutowców Paul Morris szczerze mówił o potrzebie poprawy w zapleczu i to należy zrobić, czy to poprzez handel, wolną agencję, czy kombinację obu.

Opierając się na najnowszej historii, byłoby interesującym zwrotem wydarzeń dla Jets, aby wygrać wojnę licytacyjną z czołowym wolnym agentem, takim jak Dougie Hamilton, ale faceci tacy jak Jake McCabe i Jamie Oleksiak (między innymi) powinni być na radarze.

Jest kilka liczb, które można poprawić wewnętrznie wraz z pojawieniem się najlepszych potencjalnych graczy Phila Heinoli i Dylana Samberga i ważne jest, aby nie czytać zbyt wiele komentarzy Morrisa dotyczących równowagi między graniem młodych graczy a wygrywaniem.

Morris niekoniecznie ogłaszał śmiałe oświadczenie, że nie ma wystarczająco dużo miejsca w składzie, aby Heinola i Samberg dołączyli do Logana Stanleya w regularnej rotacji.

To nigdy Morris nie ogłosił publicznie ani nie przekazał miejsca młodemu zawodnikowi przed lub nawet w trakcie obozu treningowego.

Nie oznacza to również, że nie wszyscy mogą zdobyć pracę.

Zdecyduj, czy to krótkoterminowe czy długoterminowe dla BIONIC

Mówiąc o ograniczonych wolnych agentach, obrońca Neil Bionic przeżył dwa wspaniałe sezony, odkąd przybył z New York Rangers w handlu Jacob Tropa.

READ  Blue Jays nabywają Jose Perios

Pionk jest również uprawniony do oceny i oblicza, że ​​będzie w kolejce do dużej podwyżki po zarobieniu 3 milionów dolarów w dwuletniej umowie pomostowej.

Po zdobyciu dziewięciu bramek i 77 punktów w 125 meczach z Jets, Pionk jest kandydatem do długoterminowej umowy, ale biorąc pod uwagę miejsce organizacji w oknie rywalizacji, możliwe, że obie strony wolałyby patrzeć na dwa lata. Umowa – nawet jeśli oznacza to pójście do arbitrażu.

Zatrudnij głównego trenera dla Manitoba Moose

Odejście Pascala Vincenta do Columbus Blue Jackets (gdzie dołączył do sztabu Brada Larsena jako współtrener) było ciosem dla organizacji.

Vincent spędził ostatnią dekadę w Jets, pierwszą piątkę jako asystent Claude’a Noela i Maurice’a, a następnie ostatnie pięć jako przewodniczący fotela Mossa.

Vincent był wielokrotnie chwalony zarówno przez Maurice’a, jak i Sheffielddev’a za umiejętność przygotowania zawodników do awansu do NHL i zbudował imponującą reputację jako nauczyciel i komunikator.

Poza sezonem Vincent przeprowadzał wywiady dla głównych wakatów trenerskich w Columbus i Arizonie i był postrzegany przez wielu jako kandydat do prowadzenia własnej ławki NHL prędzej niż później.

Praca Łosia to atrakcyjna praca i osobowości, które przyciągają wielu wybitnych kandydatów.

Kevin Dineen został wolnym agentem, kiedy San Diego Gulls zatrudnił w piątek Joela Boucharda i po długiej karierze zawodowej ma bogate doświadczenie za ławką zarówno w NHL, jak i AHL.

Mark Morrison jest kimś, kto również może być w miksie, ponieważ spędził sześć sezonów jako asystent trenera w St. John’s IceCaps (cztery sezony) i Moss (dwa), zanim spędził ostatnie cztery sezony w Anaheim Ducks.

Morrison spędził także pięć sezonów jako główny trener Victoria Salmon Kings z ECHL, kiedy byli związani z Moose, więc ludzie z True North Sports and Entertainment będą dobrze zaznajomieni z jego pracą.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top