Poniedziałek Weather. IMGW ostrzega przed mrozem, śniegiem i oblodzeniem. “Zegarek”

W niedzielny wieczór na mapie IMGW ostrzeżenie przed obfitymi opadami śniegu dotarło do Pomorskiego Voidoship. Jest ważny do wtorku 7.30. TVN Meteo Jego prognoza wskazuje, że zamieć wystąpi w kraju.

Poniedziałek Weather. „Jest śliski”

Ostrzeżenia wydano dla południowej części Wyotowców Mazowieckich i części Wyotosów Laplin Oraz podcast o mrozowych opadach, które obowiązują do 9 w poniedziałek. „Jest ślisko – uważaj” – apeluje na Twitterze firma meteorologiczna i wodociągowa.

Od poniedziałku rano ostrzeżenia będą obowiązywać na rejsach: Zachodniopomorskim (Oblodzenie) i Kujawsko-Pomorskim, Vormyosko-Mazurskim, Podlaskim dolno¶l skim I opal (mróz). Według danych z portalu windy, w poniedziałek rano temperatury będą wynosić od 0 do 2 stopni Celsjusza.

Obejrzyj wideo
Dlaczego ulewny deszcz zalewa stolicę?

Mapy ostrzegawcze IMGW pokazują śliski wtorek. W tym dniu ostrzeżenia o śniegu obowiązują wszędzie oprócz prowincji: Wielkopolska, Lubusky Voidoship, Opolskim i pomorskim.

Naukowcy przewidują silne mrozy w Europie 16 stycznia. Przede wszystkim masa zimnego powietrza z Rosji. – System syberyjski jest bardzo silny, bardzo zimne powietrze przemieszcza się bardzo szybko Stany Zjednoczone, Kanadzie i Europie. Jest to jedno z najpoważniejszych odmrożeń na półkuli północnej od 2000 roku. Regionalne rekordy niskich temperatur prawdopodobnie zostaną pobite – mówi dr Marek Kusera, meteorolog i meteorolog z Uniwersytetu Karola w Pradze, cytowany na wp.pl. W najgorszym przypadku temperatura może spaść do -30 stopni Celsjusza.

READ  John Bachovich przed historyczną wojną. „Wszyscy czekamy na słynną polską potęgę”

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top