Podsumowanie: CF Montreal 3, Toronto FC 1

Zwycięstwo było drugim zwycięstwem Montrealu w wielu meczach z Toronto w tym sezonie, pokazując, jak daleko obie drużyny zaszły do ​​tej pory w tym roku: klub z Montrealu zdobył trzy cenne punkty w dążeniu do miejsca w play-off po zwycięstwie, a Toronto F. C – najniższy w lidze – dobra passa rozciągnęła się na siedem meczów.

Toronto FC znalazło się w niekorzystnej sytuacji po otrzymaniu wczesnej czerwonej kartki Nobla Okello, To zwiększyło liczbę odwiedzających do 10 mężczyzn z ponad 85 minutami do gry. A z Montrealem w środku bitwy play-off na Konferencji Wschodniej, zdesperowanym i niespokojnym, klub wykorzysta swoją przewagę w połowie pierwszej połowy.

rzut wolny z Dgeorgi Mihajlovic W 23. minucie wymusił nurkowanie ratunkowe na zewnątrz Quentin Westberg Peet szybko odbił się od odbicia i strzelił swojego pierwszego gola w sezonie, dając gospodarzom prowadzenie 1:0.

Pomimo gry z niskim człowiekiem, Toronto FC wyrówna w 58. minucie Ifunanyachi Achara. Everson Sutildu Trzymał piłkę przed dwoma obrońcami z Montrealu, zanim skrócił ją na korzyść Achary, a typowy dla MLS SuperDraft 2020 wykorzysta go, aby strzelić swojego pierwszego gola w sezonie.

Jednak gra nie będzie długo ograniczana. Duże niskie skrzyżowanie po prawej stronie Zachary Broult Gillard W środku znajdzie stopy Joaquin Torres 24-letni Argentyńczyk za pierwszym razem pięknie finiszował, by w 68. minucie przywrócić CF Montreal 2:1.

Siedem minut później Montreal położył to do łóżka, jak Rommel Kioto – Powrót do MLS po raz pierwszy od 7 lipca – zręczne podanie Mihajlovica przed otwarciem i strzałem obok Westburga dało Montrealowi przewagę 3-1 i zapewniło gospodarzom zwycięstwo przed wiernymi na Saputo Stadium.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top